За 2019 рік норкові ферми принесли більше 30 млн гривень в державний бюджет

0

Загальна площа всіх діючих норкових ферм на території України складає 200 га. Інвестиції в один гектар склали €500 тис, а щорічна виручка — €250 тис з одного гектару, що є одним з найвищих показників рентабельності в структурі сільського господарства.

Про це повідомив президент Асоціації звірівників України Володимир Федина під час круглого столу «Вдосконалення правового регулювання виробництва хутра в Україні», передає agroportal.ua.

«Норкові ферми — високодохідні підприємства з доданою вартістю, — говорить пан Володимир. — За останні 6 років інвестовано в будівництво новітніх норкових ферм більше $106 млн».

Фахівець додав, що в найближчі роки інвестори готові вкласти €500 млн, у результаті чого в селах з’яиться 7500 нових робочих місць, а надходження до бюджету буде більше 150 млн податків щороку. Валютна виручка в Україну зросте до €300 млн.

От наприклад, власник норкової ферми «Агропромінвест» сказав, що податки господарства за останній рік склали близько 8 млн грн. Ззагалом за 2019 рік норкові ферми сплатили більше 30 млн грн податків в бюджети різних рівнів.