Вперше компанія з України стала фіналістом міжнародної премії Crop Science Awards 2019

0

Компанія ALFA Smart Agro стала фіналістом міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards), яку проводить міжнародна агенція Agrow, підрозділ світового лідера з аналітики Informa.

Нагорода Agrow Awards була заснована у 2007 році і вважається найпрестижнішою відзнакою у сфері захисту рослин. Вона створена, щоб відзначити компанії, які зробили значний вклад у розвиток галузі та інновації. Авторитетне журі, до складу якого входять незалежні експерти, визначає переможців серед претендентів з усього світу.

Цього року премія присуджується у 14-ти номінаціях. Компанія ALFA Smart Agro стала фіналістом одразу у двох номінаціях: «Найкраща інновація в формуляції» (Best Formulation Innovation) та «Найкраща компанія з регіону, що розвивається» (Best Company from an Emerging Region). 

Номінацією «Найкраща інновація в формуляції» відзначаються найзначніші інновації в формуляції агрохімічних та біологічних препаратів, революційні рішення у пошуку нових формуляцій і сполук, що призводять до підвищення ефективності продукту, покращення безпеки користувачів та зменшення негативного впливу на довкілля. 

Вихід у фінал у цій номінації компанії ALFA Smart Agro забезпечила технологія Smart CompleX, яка повністю змінює підхід до виробництва формуляцій з використанням прохлоразу. Ця технологія дозволяє легко та ефективно виготовляти препарати у формі концентрат суспензії і забезпечує стабільну та ефективну дію прохлоразу. Окрім технологічних переваг у виробництві, застосування технології Smart CompleX дає змогу зменшити пестицидне навантаження на ґрунт та довкілля. Саме ця технологія використовувалася при виробництві інноваційного протруйника ALFA Smart Agro Кантаріс, який успішно вийшов на ринок України в 2019 році. 

Розробка нових продуктів, інновації в формуляціях та партнерство з агровиробниками – основа стратегії розвитку ALFA Smart Agro. За 4 роки ALFA Smart Agro оновила портфель продуктів на 50% та випустила на ринок 25 інноваційних препаратів, 9 із яких з’явилися у 2018 році. Такий підхід дозволив компанії швидко завоювати довіру аграріїв України та збільшити свою присутність на ринку.

Стратегію розвитку компанії та підхід до виробництва судді міжнародної премії Crop Science Awards 2019 (Agrow Awards) відзначили в номінації «Найкраща компанія з регіону, що розвивається» (Best Company from an Emerging Region). В цій категорії премії відзначаються компанії, які зробили найбільший вклад у розвиток галузі засобів захисту рослин у своєму регіоні. 

Повний список фіналістів Crop Science Awards 2019 доступний для перегляду на офіційному сайті організаторів (https://agribusinessintelligence.informa.com/events-and-webinars/events/crop-science-forum-and-awards/awards-finalists-2019).