«Варіант Агро Буд» має нового дистриб’ютора – компанію «Екіпагро»

0

Компанія «Екіпагро» (група компаній «Альфагро») стала офіційним дистриб’ютором українського виробника сільгосптехніки й обладнання для АПК «Варіант Агро Буд».

Про це на міжнародній сільськогосподарській виставці «Зернові Технології-2019» заявив директор «Варіант Агро Буд» Олексій Грушко.

Компанія «Варіант Агро Буд» представила перший універсальний причіп-розкидач органічних добрив власного виробництва Organic Trucks.

«Варіант Агро Буд» має нового дистриб’ютора -  компанію «Екіпагро»

Довжина кузова причепа Organic Trucks становить 10 м, а допустимий об’єм навантаження — 30,8 м3. Цей причіп агрегатується з трактором потужністю від 300 к.с.

Organic Trucks має три осі італійського виробництва. Кузов причепа виготовлений зі шведської сталі SSAB, а дно зі сталі Hardox 450.

«Варіант Агро Буд» має нового дистриб’ютора -  компанію «Екіпагро»

Після виставки Organic Trucks буде проходити тестування на сільгосппідприємствах. Всі офіційні технічні характеристики причепа-розкидача органічних добрив  «Варіант Агро Буд» надасть після проведення випробувань через 1,5 місяця.

«Ми розуміємо, що ринок причепів для розкидання органічних добрив набагато менший, ніж причепів-зернонакопичувачів і зерноперевантажувачів. Але технічно його виконати складніше. Ми почали зі складного. Тепер у наших планах презентувати на літній виставці причіп для транспортування зерна та бункер-перевантажувач», — заявив Олексій Грушко.

«Екіпагро» стала офіційним дистриб’ютором «Варіант Агро Буд» по причепам і зрошувальним системам. Нам дуже приємно, що в співпраці з цією компанією ми отримаємо надійну професійну підтримку. Сподіваюся, що це партнерство принесе значні результати», — підкреслив Олексій Грушко.

За його словами, ціль компанії — досягти високого положення на українському ринку, а мрія власників підприємства полягає у тому, щоб кожний сільгоспвиробник мав у своєму розпорядженні хоча б одну одиницю техніки чи обладнання виробництва «Варіант Агро Буд».

«Для компанії «Екіпагро», і групи компаній «Альфагро» в цілому, цей договір про партнерство – дуже великий крок вперед. Команда «Екіпагро» добре знає ринок тваринництва в Україні і ми очікуємо хороших, взаємовигідних результатів від стратегічного партнерства з «Варіант Агро Буд» – сказав Жерар де Ля Саль, керівник ГК «Альфагро».