Väderstad вступає в стратегічне партнерство з JohnDeere

0

 

З метою поглиблення співпраці із клієнтами і збільшення рівня присутності в Україні, Väderstad вступає у регіональне партнерство із дилерською мережею JohnDeere. Партнерство означає, що продукти Väderstad і JohnDeere постачаються через єдину дилерську мережу. Так саме співпраця буде побудована і на території Російської Федерації (РФ).

Україна і РФ є важливими ринками для Väderstad. Сьогодні у сільськогосподарському виробництві обох країн задіяно більше 4000 машин.

З метою збільшення присутності і доступності наших продуктів для сільськогосподарських виробників України ми оголошуємо про партнерство Väderstad і JohnDeere. За умовами угоди ділери JohnDeere в Україні отримують ексклюзивне право на продаж продуктів Väderstad кінцевим споживачам в зоні територіальної відповідальності.

«Це партнерство дозволитьVäderstad посилити позиції і присутність на ринку. Наші клієнти лише виграють від роботи із розвиненою мережею сервісу і підтримки із боку високопрофесійних і досвідчених дилерів», заявив Матіас Ховнерт, директор Väderstadз продажу і маркетингу.

Для забезпечення додаткової підтримки існуючих і майбутніх клієнтів в умовах росту продажів, дочірня компаніяVäderstad в Україні, ТОВ Ведерстад продовжить і надалі свою важливу діяльність в галузі продажу машин, сервісу і постачанні запасних частин для гарантованого задоволення кінцевих споживачів – аграріїв.

Важливо відмітити, що мова йде про угоду про дистрибуцію між Väderstad і JohnDeere на українському і російському ринках. Väderstad є приватною сімейною компанією і немає намірів ані продавати, ані об’єднувати бізнес.

JohnDeere має чудову репутацію глобального постачальника сільськогосподарської техніки високої якості і завдяки цьому є прийнятним партнером для Väderstad.

«Високоякісні машини для сівби і обробітку ґрунту Väderstad і трактори, та інші машини JohnDeere, відмінно пасують одне одному і це партнерство підсилить обидва бренди на регіональному ринку», відмічає Маттіас Ховнерт з боку Väderstad

«Таке партнерство дозволить ділерам JohnDeere пропонувати клієнтам в Україні і РФ більш повну лінійку причіпного обладнання. Дилери отримають доступ до широкої гами машин JohnDeere, а також до зернових і просапних сівалок і культиваторівVäderstad», відмітив Кристоф Віггер, віце-президент JohnDeere з продажу і маркетингу по Регіону 2.

Партнерство між Väderstad і JohnDeere в Україні і РФ офіційно розпочинається з 25 липня 2017 року.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here