В «Укрзалізниці» зменшать кількість малодіяльних станцій

0

«Укрзалізниця» затвердила зміни до порядку проведення рейтинг-аналізу діяльності вантажних станцій компанії, які, за попередніми розрахунками, передбачають зменшення переліку малодіяльних станцій на 77 станцій.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тарас Висоцький.

«Новим порядком передбачено збільшення експериментальної групи малодіяльних станцій з 10% до 30%. Експериментальна група – це станції, які тимчасово (до проведення наступної оцінки) виключаються із попереднього переліку малодіяльних станцій та які за результатами рейтингової оцінки одержали максимальний загальний бал. За попередніми розрахунками, перелік малодіяльних станцій буде зменшено на 77 станцій», – написав урядовець.

Крім цього, він повідомив, що «Укрзалізниця» не підвищуватиме ставку плати за вагони власності АТ «Укрзалізниця» при здійсненні перевезень завантажених та порожніх контейнерів, а поріг по кількості вагонів для підписання договору довгострокової оренди зменшився з 500 вагонів до 200 вагонів для пілотного проєкту.

«Представники АТ «Укрзалізниця» заявили про зацікавлення у збільшенні сегменту довгострокових контрактів до 50% всього парку рухомого складу» – зазначив Тарас Висоцький.