Форум вівчарів і козівників пройшов у Немішаєво

0

26 вересня 2018 року у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» пройшов Міжнародний науково-практичний форум «Стан і перспективи застосування біотехнологічних методів відтворення у вівчарстві і козівництві. Досвід Канади».
 

Форуму організували відділення «Технології виробництва та переробки продукції тваринництва», «BODA GENETICS» (Канада), громадська спілка «Вівчарство та козівництво України», ГО «Асоціація козівників України».

В роботі форуму взяли участь понад 20 учасників з України і Канади, серед них Inna Eriksson і Rob Macdonald «BODA GENETICS» (Канада), Василь Стефурак (голова ГО «Асоціація вівчарів»), Якименко Наталія (голова ГО «Асоціація козівників України»), Мар’ян Троцький (голова правління ГС « Вівчарство та козівництво України»), Старикова Лариса (керівник аналітичного центру «Аграрний союз України»), Василь Цвик (голова фермерського господарства «Тетяна 2011»), Нінель Якименко (власник ФГ «Татусеві Кізоньки»), Вишневська Оксана (ДУ НМЦ «Агроосвіта»), а також викладачі відділення ТВППТ, «Ветеринарна медицина» і представники фахової преси.
Захід був присвячений питанням завезення репродуктивного матеріалу із Канади в Україну, навчання фахівців з репродуктивної біотехнології із залученням іноземного досвіду, сертифікації племінних (генетичних) ресурсів, залучення фермерських господарств України до програми ембріотрансплантації.
Форум поєднав такі невід’ємні складові тваринницької галузі, як практику, освіту та бізнес і став поштовхом до розвитку нових ідей у сфері генетики, селекції та репродуктивної біотехнології у вівчарстві та козівництві. Іноземні гості представили практикам і освітянам можливості підвищення продуктивності овець і кіз при застосуванні сучасних генетичних, селекційних та біотехнологічних методів.

1

Вергелес О.П., зав відділенням технології переробки продукції тваринництва