В Києві відкрили Міжнародну конференцію «Енергія з біомаси 2017»

0

19-20 вересня у Києві проходить міжнародна конференція з біоенергетики

Організаторами конференції є Біоенергетична асоціація України, Держенергоефективності України, Агентство з відновлюваної енергетики,Науково-технічний центр «Біомаса», Інститут технічної теплофізики Національної академії наук України.

«Енергія з біомаси 2017»

Програма конференції включає:

• Дискусію за участю представників влади та бізнесу на тему: «Розвиток біоенергетики в Україні: успіхи та бар’єри. Перспективи створення ринку біопалив».

• Пленарні та усні доповіді.

• Нідерландсько-український форум «Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності».

• Семінар «Перспективи вирощування сталої сировини для виробництва біопалив другого покоління в Україні» в рамках проекту FORBIO програми ЄС “Horizon 2020”.

• Презентація сценарію переходу енергетичного сектору України на 100% ВДЕ до 2050 року.

• Екскурсія на плантацію енергетичних культур.

В роботі конференції будуть участь понад 180 фахівців, з них 20 – із зарубіжжя (Нідерланди, Литва, Німеччина, Австрія, Чехія, Швеція).

Тематика конференції охоплювала широкий спектр питань, пов’язаних з енергетичним використанням біомаси: ресурси біомаси; дослідження й розвиток біоенергетичних технологій; демонстраційні і комерційні проекти з використанням біомаси; питання законодавства, стратегії розвитку і фінансування біоенергетичних проектів; економічні та екологічні аспекти розвитку технологій виробництва енергії з біомаси.