УЗА запрошує на безкоштовні семінари щодо вимог системи НАССР, які відбудуться у 7 містах України

0

З метою роз’яснення законодавчих змін, що стосуються впровадження процедур НАССР на вітчизняних зернозберігальних та зернопереробних підприємствах, Українська зернова асоціація організовує 5-ти годинні практичні семінари на тему: «Впровадження системи НАССР на елеваторах України», що відбудуться в 7 містах України: Вінниця, Тернопіль, Кропивницький, Дніпро, Херсон, Миколаїв та Одеса.

Аналогічні семінари вже проведено в Києві, Полтаві, Харкові.

Участь в семінарі для представників елеваторів безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для реєстрації необхідно заповнити онлайн форму https://goo.gl/forms/d1ucXZVuNX1WPtz83 . Просимо надати реєстраційні дані не пізніше ніж за 5 днів до проведення семінару у Вашому регіоні.

Захід проходить за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи EU4Business, а також за сприяння Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, та Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Для отримання додаткової інформації щодо участі в семінарі, будь ласка, звертайтесь до Української зернової асоціації на електронну адресу inbox@uga.kiev.ua або за телефоном +380444923968.

Зокрема, 20 квітня Українська зернова асоціація запрошує представників зернозберігальних підприємств Тернопільської, Волинської, Рівненської, Івано-франківської, Львівської, Закарпатської, Чернівецької, Хмельницької областей на семінар в місті Тернопіль (початок о 12:30 за адресою вул. Князя Острозького, 14).

Графік проведення безкоштовних семінарів:

1

                                                                                                                      ПРОГРАМА                                                                                                                                   практичного семінару

     «Впровадження системи HACCP на елеваторах України»

таб 2