BASF посилює напрям цифрового сільського господарства з придбанням компанії ZedX Inc

0
  • ZedX – експерт з агрономічних моделей для прийняття аграріями більш ефективних рішень

Лімбургергоф, Німеччина – 28 квітня, 2017 – BASF підписав угоду про придбання американської компанії ZedX, яка є лідером в розробці інтелектуальних рішень для сільського господарства. Угоду планується закрити через чотири тижні.

Експертиза компанії ZedX полягає в розробці моделей агрокліматичних умов, боротьби зі шкідниками та управління урожайністю, що здатні швидко робити зрозумілі висновки на основі значних масивів даних для більш ефективного агровиробництва. З придбанням цієї компанії BASF підсилює напрям цифрового господарювання і  допомагає фермерам отримати вигоду від так званих «великих даних» (big data), обсяг яких у сільському господарстві та за його межами постійно зростає.

«BASF займає проактивну позицію в процесі цифрової трансформації сільського господарства. Ми постійно оцінюємо важливість цифрових рішень у роботі аграріїв. Експерти ZedX вразили нас своїми масштабними розробками і до найменших дрібниць продуманими ноу-хау в агрономічних моделях. Ми дуже раді об’єднати їхні знання із нашими пропозиціями аби ще краще задовольняти потреби фермерів за допомогою інноваційних продуктів і послуг», – сказав Юрген Хафф, старший віце-президент глобального стратегічного маркетингу, Підрозділ захисту рослин BASF.

Сьогодні під впливом цифрових технологій змінюються бізнес-підходи, тож зважаючи на це, BASF прагне надавати аграріям такі рекомендації, що сприятимуть прийняттю найбільш зважених рішень.

Як пояснив Кейт Уілер, головний виконавчий директор ZedX, «Завдяки інноваційним продуктам та підходам, ми даємо можливість нашим клієнтам побачити цілісну картину та знаходимо найкоротші шляхи між даними, аналітикою, управлінням знаннями та прийняттям рішень». Заснована у 1987 році, компанія ZedX створила потужну платформу для обробки даних з агрономічними моделями, інструментами візуалізації та високоточними аналітичними рішеннями.

Придбання ZedX стало продовженням давніх  міцних відносин між двома компаніями. Джо Руссо, засновник і президент ZedX, зазначив, що в ході спільної роботи протягом трьох років партнерство показало відмінні результати. «Наш досвід моделювання в поєднанні зі знаннями BASF у хімії вже втілився у рішеннях, що приносять користь виробникам та сільському господарству. Наприклад, ми розробили модель, яка на основі даних про погоду та умови навколишнього середовища визначає правильне вікно внесення препаратів BASF», – сказав він.

Погодні умови, температура ґрунту, швидкість вітру – всі ці фактори можуть впливати на ефективність засобів захисту рослин, тож BASF разом з ZedX зможуть підтримати фермерів у підвищенні ефективності і  сталому використанні своїх ресурсів. Також відкриваються нові можливості з удосконалення інтернет-платформи MaglisTM, яку BASF запустив у 2016 році для управління сільськогосподарським виробництвом.

«З розумним використанням цифрових рішень в усіх секторах економіки відкриваються нові горизонти, і сільське господарство не виняток. ZedX якнайкраще відповідає нашим планам зростання. Ми зміцнюватимемо наші продажі, пропонуючи максимально чіткі й конкретні поради, ідеї та рекомендації, і зможемо ще тісніше взаємодіяти з нашими клієнтами», – підсумував пан Хафф.