УКРНОВИНИ “Події в Україні”

0

В Україні вдруге стартує Демотур обприскувачів «Примус 35» компанії Lemken

1

Другий рік поспіль «Лемкен-Україна» проводить польову демонстрацію причіпних обприскувачів «Примус 35». Минулорічні покази більш ніж у 20 сільськогосподарських підприємствах надихнули на продовження ознайомлення аграріїв із німецькими обприскувачами.

Торік протягом двох тижнів подолали 5000 км українських доріг і всі охочі сільсгоспідприємтва змогли випробувати на своєму полі вже відомий багатьом обприскувач «Примус».

Цього року у «відпустку» українськими полями відправився причіпний обприскувач «Примус 35» із 9-секційною штангою завширшки 28 метрів. Спеціалісти на місцях надають консультації щодо використання не тільки базової машини, а й додаткових опцій, які збільшують ефективність та економічність використання нової техніки. Так, фахівці з фірми Lemken неодноразово продемонстрували доцільність використання систем паралельного водіння та посекційного відключення секцій обприскувача.

Демонстрації тільки починаються, тому не проґавте чудову можливість випробувати техніку Lemken на своїх полях, зв’язавшись із офіційним дилером або ж регіональним представником фірми.

НОВИЙ ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР CASE IH У ТЕРНОПОЛІ

2

Наприкінці березня цього року офіційний дилер Case IH в Україні, компанія «НОВОФАРМ», відкрила новий дилерський центр у Тернопільській області.

Незважаючи на прохолодну погоду, церемонія відкриття пройшла в надзвичайно теплій атмосфері. Офіційне вітальне слово мали директор компанії «НОВОФАРМ» Ольга Кривенко та бізнес-менеджер Case IH в Україні та Молдові Юрій Єгоров. Відтепер у новому центрі Case IH кожен аграрій Тернопільської області безпосередньо може отримати весь спектр послуг із придбання та обслуговування техніки Case IH. Крім того, в центрі розміщений склад запасних частин на загальну суму 6 млн грн для надання необхідної підтримки тернопільським фермерам.

Гостям презентували компанію «НОВОФАРМ», провели оглядову екскурсію основними зонами дилерського центру: офісу продажів, складських приміщень та сервісної майстерні. На завершення заходу для відвідувачів продукт-менеджер Case IH Анатолій Мацюк провів презентацію трактора Maxxum 125, перспективного для українського ринку, який останнім часом набуває успіху серед наших фермерів.

У Києві обговорять тенденції ринку захисту та живлення рослин

 

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» 26–27 травня 2016 р. у м. Київ організовує агрохімічний форум «Захист та живлення рослин 2016».

На форумі обговорюватимуть актуальні теми використання нових продуктів для захисту і живлення рослин, технічні та технологічні аспекти їхнього застосування, проблеми транспортування і реєстрації пестицидів, а також питання фінансування аграрного сектору.

Учасниками заходу можуть бути сільгоспвиробники, виробники і дистриб’ютори ЗЗР, добрив, агрохолдинги, торговельні компанії, представників галузевих організацій, фінансові, консалтингові структури і всі охочі, кому цікава тема захисту й живлення рослин.