Українсько-білоруський протокол для лібералізації автомобільних перевезень

0

6 лютого Міністерство інфраструктури України та Міністерство транспорту та комунікацій Республіки Білорусь підписали протокол про внесення змін до Угоди між урядом України та урядом Республіки Білорусь про міжнародне автомобільне сполучення від 17 грудня 1992 року.

Про це пише АПК-Інформ.

Як повідомляють у Мініфраструктури, протокол передбачає звільнення від дозвільної системи автомобільні перевезення вантажів в нерегулярному сполученні.

«Ми зробили головний крок, необхідний для лібералізації автомобільних перевезень між Україною та Республікою Білорусь. Впевнений, що Верховна Рада не буде зволікати з ратифікацією цієї угоди. Ще 2 роки тому, двосторонні дозволи Білорусі були в надзвичайному дефіциті, а підписання протоколу нівелює будь-які ризики створення дефіциту дозволів на цьому напрямку в майбутньому», – прокоментував міністр інфраструктури  Владислав Криклій.

Він наголосив, що підписання протоколу є важливим кроком для галузі, адже відсутність бар’єру у вигляді дозволів надає нові можливості як для автомобільних перевезень, так і для розвитку товарообігу між країнами.