Українська курятина замість бразильської на ринках країн Близького Сходу

0

Українська курятина може частково замістити бразильську в Саудівській Аравії та Об’єднаних Арабських Еміратів, які в січні продемонстрували значне зниження обсягів імпорту бразильської птиці.

Про це повідомляє UkraineFood.org з посиланням на Meat-Inform.

Відповідно до даних Бразильської асоціації виробників м’яса (ABPA), минулого місяця до арабських країн відправили 97 950 тонн бразильської птиці, що на 3,5% менше за показники січня 2019 року. У річному обсязі Саудівська Аравія зменшила закупівлі на 9% – до 35,15 тис тонн. А Об’єднані Арабські Емірати скоротили обсяги імпорту м’яса птиці з Бразилії на 18% – до 21 100 тонн.

Нагадаємо, що в листопаді 2019 року Саудівська Аравія ввела тимчасову заборону на імпорт птиці з України. Проте в січні торгівлю було відновлено. Тож українська курятина може частково замінити бразильську на ринках країн Близького Сходу.

Водночас попит на птицю з Бразилії на світовому ринку навпаки збільшився на 15%, порівнюючи з показниками січня минулого року.У цілому, Бразилія за місяць експортувала 323, 8 тис тонн м’яса птиці на суму 529,1 млн доларів. Це на 16,5% більше за показники січня 2019 року.