OKKO Group допомагає аграріям долати брак банківського фінансування  

0

Попри запровадження карантину в Україні й уповільнення економічної активності, холдинг OKKO Group продовжує розвивати свою форвардну програму з підтримки виробників АПК.

Про це повідомляє прес-служба холдингу.

Від середини березня до початку квітня кількість укладених договорів з аграрними господарствами зросла приблизно на 60% в порівнянні з показниками минулого року.

«Зараз на порядку денному в аграрному секторі – посівна. Це один з двох піків фінансових навантажень на галузь, проте в умовах нинішньої непростої ситуації в країні чимало аграріїв уже починають відчувати брак банківського фінансування. Особливо у сегменті середнього й дрібного бізнесу, – пояснює генеральний директор аграрного напрямку OKKO Group Олександр Ніколенко. – І тут вдалою альтернативою є форвардна програма. Ми надаємо пальне, мінеральні добрива, інші матеріально-технічні ресурси чи просто кошти не під заставу їхнього майна, а під заставу майбутнього урожаю. Таким чином, ми до певної міри ділимо ризики з агровиробниками, а також забезпечуємо їм гарантований збут».

На початок 2020 року агронапрямок OKKO Group відпрацював три повноцінних сезони. Щосезону кількість заявок на участь у форвардній програмі зростала приблизно удвічі. Торік від аграріїв надійшло близько 400 звернень, за якими вони отримали понад 1 мільярд гривень коштами й матеріально-технічними ресурсами.  Більшість учасників форвардної програми ОККО – це дрібні й середні господарства з угіддями від 500 до 30 тисяч гектарів.