Україна імпортувала гречки на 115 млн гривень

0

У першому кварталі 2020 року імпорт гречки досяг 115 млн грн, що в 6,5 рази більше в порівнянні з аналогічним періодом 2019.

Про це повідомляє Державна митна служба на сторінці у Facebook, пише agroportal.ua.

«Гречки в першому кварталі 2020 року Україна імпортувала на 115 млн грн ($ 4,6 млн), а це в 6,5 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.  При цьому експорт гречки істотно зменшився, з чого можна зробити висновок, що її вистачить на всіх», – йдеться в повідомленні.

На минулому тижні Держмитслужба оновила інтерактивний портал по імпортно-експортних операціях і відкрила статистичні дані по товарообігу з Україною до 4-го знака Українського класифікатора зовнішньоекономічної діяльності (УКТ ЗЕД).

«Відтепер імпорт або експорт конкретного товару буде легко відстежити.  На оновленому порталі тепер можна також аналізувати дані за 2017 рік – 1 квартал 2020 року: імпорт, експорт, сальдо, оподатковуваний імпорт, надходження від митниці, податкове навантаження на одиницю обраної валюти і т. п., досліджувати дані в гривні й доларах.

Найближчим часом будуть додані кількісні показники, такі як вага, довжина, обсяг тощо.  На прикладі гречки: її імпорт можна буде відстежувати ще й у кілограмах/тоннах », – додали в Держмитслужбі.