Україна додатково поставлятиме аграрну продукцію в іноземні країни

0

Україна активно співпрацюватиме з іноземними державами щодо додаткових експортних поставок аграрної продукції для потреб продовольчої безпеки цих країн.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, торговий представник України Тарас Качка, пише agroportal.ua.

Він зазначив, що на тлі «телепаніки» багато-хто задається питанням чи можемо ми собі таке дозволити.

«Так — можемо. На основі наших даних українські посольства будуть вести діалог з урядами інших держав про таких поставках. Міністерство веде постійну роботу з оцінки балансів продовольства. Останні кілька тижнів ця робота велася ще уважніше і прискіпливіше. Тому ми точно впевнені, що можемо і далі забезпечувати безперебійний експорт», — написав заступник міністра.

Тарас Качка переконаний, що на сьогоднішній день Україна може додатково до наявних експортних поставок поставляти на зовнішні ринки всі ключові групи аграрної продукції.

«Ми орієнтуємося на можливості наших приватних виробників — як існуючих провідних експортерів, так і нових гравців. Головний аспект — координація дій між українськими експортерами та покупцями на зарубіжних ринках. Думаю, що така ефективна координація з боку держави неможлива без торгових представництв і аграрних аташе. Тому наші спроби в продовольчої безпеки тільки актуалізують цю роботу», — додав урядовець.