УкпАгроКонсалт дарує 2 тижні доступу до аналітичної програми AgriSupp

0

Глобальна турбулентність на ринках формує нові ризики в аграрному бізнесі, і найважливіше завдання зараз – бути в курсі нових подій і трендів, краще розуміти поведінку ринків і адаптувати свої бізнес стратегії в надзвичайно мінливому світі.

УкрАгроКонсалт прагне забезпечити найкращу обізнаність і розуміння ринку для прийняття ефективних рішень. Саме тому він дарує учасникам аграрного ринку 2 тижні безкоштовного розширеного демо-доступу до аналітичної онлайн платформі AgriSupp.

У рамках розширеного доступу Ви отримуєте:

✅ пакет “Аналітика Зерно Причорномор’я”;

✅ пакет “Аналітика Масло Причорномор’я”;

✅ пакет “Аналітика Бобові Причорномор’я і Миру”;

✅ пакет “Преміум Аналітика” – передбачає доступ до всіх трьох вищевказаних пакетів.

Використовуючи тестовий доступ до платформи Agrisupp, Ви зможете переглядати 15 аналітичних статей і вивантажувати 5 репортів в день. Також Ви зможете переглядати (без вивантаження) цінову інформацію за 1 рік та експортну статистику за 2 сезони.

Крім того, Ви отримуєте доступ до оцінок УкрАгроКонсалт балансів попиту й пропозиції (2 сезони) і оцінками балансів USDA.

Статистика відвантажень з морських портів України, Росії, Румунії та Болгарії доступна за останні 2 місяці (без вивантаження даних).

AgriSupp – це сучасна багатофункціональна онлайн платформа з аналітикою ринку зернових, зернобобових та олійних культур.

За більш ніж 25 років роботи на аграрних ринках України і країн Причорномор’я, УкрАгроКонсалт накопичив велику базу даних ринкової інформації, яка увійшла в основу платформи.

AgriSupp дає можливість:

• отримати доступ до щоденної оперативної інформації про ринки країн Причорномор’я, аналітичними звітами, історичними даними;

• застосувати нові онлайн-інструменти візуалізації, порівняння і завантаження різних типів ринкових даних;

• завжди бути в курсі оцінок, прогнозів і коментарів кращих експертів аграрного ринку.

Зареєструватися можна за посиланням: http://agrisupp.com/en/register/1