У новому сезоні «ОККО Агротрейд» профінансує аграріїв на 3 млрд гривень за спрощеними умовами

0

Торік компанія «ОККО Агротрейд», що входить до холдингу OKKO Group, отримала заявок більш як на 1 мільярд гривень під свої форвардні програми з підтримки сільгоспвиробників. У новому аграрному сезоні вона планує наростити ці обсяги втричі – до 3 мільярдів гривень. В тому числі завдяки суттєвому спрощенню умов отримання матеріальних та фінансових ресурсів від «ОККО-Агротрейд».

 

«Ми суттєво спростили договірну процедуру і скоротили час на розгляд запитів клієнтів. Тепер попереднє рішення про співпрацю може бути ухвалене упродовж 1 дня, остаточне – упродовж 5 днів, – пояснює генеральний директор «ОККО Агротрейд» Олександр Ніколенко. – Крім того, якщо торік ми забезпечували наших партнерів лише пальним і мінеральними добривами, то цього року надаємо і безпосередньо кошти. На перспективу наша мета – взагалі покривати у рамках форвардної програми всі 100% матеріально фінансових потреб підприємств АПК».

 

Форвардна програма передбачає, що за отриманий ресурс аграрії розраховуються не одразу, а продукцією майбутнього врожаю. Відповідні домовленості оформляються аграрною розпискою чи договором застави.

 

Минулого сезону «ОККО Агротрейд» відправила на експорт 500 тисяч тонн продукції, з яких 230 тисяч тонн були отримані за форвардними програмами компанії. Переважно це зернові культури, але водночас компанія співпрацює й з виробниками ріпаку, гречки, гороху тощо.

 

***

Довідка:
OKKO Group – загальноукраїнський холдинг, флагманом якого є мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз»). До складу OKKO Group входить більше 10 різнопрофільних бізнесів у сфері виробництва, торгівлі, будівництва, страхових, сервісних та інших послуг.
Акціонерами й інституціональними інвесторами компаній холдингу є Європейський банк реконструкції та розвитку, Goldman Sachs, Horizon Capital, Renaissance Capital, Genesis Asset Managers, LLP та ін.
На підприємствах OKKO Group у всіх регіонах України створено понад 15 тисяч робочих місць. Сумарно бізнеси групи вже інвестували в економіку України близько 1 мільярд USD.
У своїй діяльності OKKO Group чітко орієнтується на найвищі міжнародні стандарти якості, сервісу, корпоративного управління і сталого розвитку.

2