У ЄС можуть заборонити імпорт етанолу

0

У Європейському союзі вимагають ввести заборону на імпорт етанолу, адже він може поставити під загрозу як європейський сектор етанолу, так і виробництво не ГМО-сировини.

Про це пише agronews.ua.

«Ми повинні відхилити запити на тимчасове призупинення мит на етанол. Ми повинні зберегти антидемпінгові й антидотаційні заходи, які в даний час застосовуються до імпорту біодизеля з США» – сказав голова робочої групи Сора-Cogeca з біоенергетики Олександр Бачлер.

Виробництво ріпаку в ЄС у 2020/2021 маркетинговому році, за попередніми прогнозами, складе близько 17 млн ​​тонн через скорочення посівних площ. Посівні площі з багатими білками культурами приблизно на 30% менші, ніж у 2017/2018 роках.

«Зіткнувшись з карантинними заходами в ЄС і в усьому світі, ринки переробки білкових культур ризикують вступити в фазу сильної нестабільності в результаті більш низького попиту на біопаливо й низького рівня виробництва білкових культур в Європі. У цьому контексті, європейські фермери, кооперативи і організація закликають до комплексу швидких дій» – зазначають у Сора-Cogeca.