Традиції та інновації BASF відкривають літній сезон

0

Концерн BASF, один зі світових лідерів у сфері захисту рослин, проводить серію літніх заходів «Традиції плюс інновації – плюсуй переваги» в чотирьох регіонах України. Початок літньому сезону інновацій поклав День поля 25 травня на базі ДП «ДГ «Асканійське» в Херсонській області, а 7 червня експерти компанії зустрілися з аграріями в с. Тарасівка Черкаської області. Наступний захід відбувся 14 червня в новому агроцентрі на Полтавщині, в с. Великі Сорочинці. Завершиться серія іміджевих подій 21 червня Днем поля в с. Денисівка Хмельницької області. Чотири масштабні заходи в інтерактивному форматі об’єднують експертизу представників компанії BASF і передових агрогосподарств по всій країні, створюють платформу для обміну досвідом, спільного пошуку рішень і подальшого розвитку технологій вирощування і захисту посівів.

2

Втілюючи в життя гасло 2017 року, BASF анонсував одразу два нових препарати – Архітект® на соняшнику і Акріс® на соняшнику і кукурудзі. Із запуском Архітект® компанія відкриває новий сегмент на ринку ЗЗР. Це перший препарат на соняшнику, який поєднує потужну дію регулятора росту із фунгіцидними властивостями. Він не тільки зменшує ураження хворобами рослин, але й сприяє їх здоров’ю та силі, щоб аграрії зібрали якісний і вищий урожай. Україна стала пілотною країною, яка запускає Архітект® та пропонує аграріям оцінити його переваги і надійний захист на полях.

Ще одним високоефективним гербіцидом для захисту соняшника і кукурудзи стане Акріс® – препарат проти широкого спектру однорічних злакових і дводольних бур’янів з подовженою ґрунтовою дією. Він має тривалий ефект, стримує появу наступної хвилі бур’янів і працює навіть в умовах недостатнього зволоження.

3

«BASF невпинно займається пошуком рішень, завдяки яким компанія разом з аграріями щоразу ефективніше відповідають на сільськогосподарські виклики. Я вірю, що з новими науковими розробками і постійною консультаційною підтримкою з боку BASF фермери і надалі збиратимуть максимально високий здоровий урожай і будуть впевненими у сталому розвитку їхнього бізнесу сьогодні і в майбутньому», – підкреслив Тіберіу Діма, керівник агробізнесу компанії BASF в Україні, Республіці Молдова та країнах Кавказу.

Загалом під час Днів поля експерти BASF приділили увагу захисту основних польових культур в Україні – соняшнику, кукурудзи, пшениці, ячменю, сої та ріпаку. При цьому низку вже знайомих аграріям продуктів, які добре зарекомендували себе на полях, доповнили новинки 2017 року зі словом «плюс» у назві, що вказує на додаткові переваги їх застосування. Серед цих рішень – система Clearfield® Plus з гербіцидами Євро-Лайтнінг® Плюс та Пульсар® Плюс, фунгіциди Адексар® СЕ Плюс та Рекс® Плюс, гербіцид Кельвін® Плюс і регулятор росту Регаліс® Плюс.

Значний резонанс на ринку вже викликала Clearfield® Plus як унікальна система для соняшнику, що поєднує високоефективні гербіциди Євро-Лайтнінг® Плюс і Пульсар® Плюс та спеціально виведені стійкі до них гібриди насіння. Україна стала однією з перших європейських країн, де анонсовано цю новітню технологію. Система Clearfield® Plus стала новим рішенням на основі Clearfield®, в якій суттєво вдосконалені усі складові. Оновлені препарати мають менший вміст діючих речовин, водночас завдяки покращеній формуляції демонструють максимальну ефективність і чинять менше пестицидне навантаження на ґрунт. 

На захисті зернових стоїть ціла низка інноваційних препаратів BASF, серед яких невід’ємним продуктом технології стане фунгіцид Адексар® СЕ Плюс. Препарат забезпечує найпотужніший і довготривалий захист від широкого спектру хвороб пшениці і ячменю завдяки поєднанню трьох інноваційних діючих речовин різних хімічних класів. Зокрема, нова діюча речовина Ксеміум® групи SDHI завдяки унікальним властивостям та мобільності чинить лікувальну дію на будь-якому етапі розвитку патогену і має тривалу профілактичну дію.

4

За надійний захист молодих паростків зернових на усіх етапах вегетації відповідає фунгіцид Рекс® Плюс. Він став наступником найпоширенішого фунгіциду Рекс®Дуо, який вже добре зарекомендував себе на ринку. А захист кукурудзи суттєво посилився з появою післясходового системного гербіциду Кельвін® Плюс, що забезпечує потужний контроль дводольних і злакових бур’янів, в тому числі багаторічних.

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here