Стратегічні та операційні успіхи «Байєр»: перші півмільйона мішків насіння вироблені на насіннєвому заводі в Почуйках

0

На насіннєвому заводі в Почуйках запустили повний цикл виробництва та виробили півмільйона мішків насіння.

Компанія «Байєр» відкрила сучасний завод із виробництва насіння кукурудзи в Україні в 2018 році. А вже у 2019 році завод запустив повний цикл виробництва, відкривши другу сушарку, калібрувальну вежу та холодний склад площею 25 тис. м2.

«У вересні 2019 року завод виробив перший мішок насіння, – зазначив директор з виробництва насіння компанії «Байєр» в Україні Ремі Дей-Тос. – А нещодавно ми досягли важливої віхи – виробили вже півмільйона мішків. Таким чином, насіннєвий завод в Почуйках разом з насіннєвими заводами партнерів компанії виробляє 80% насіння кукурудзи бренду DEKALB для клієнтів «Байєр» в Україні.

Наразі команда заводу налічує близько 100 постійних працівників, до яких під час сезону виробництва приєднаються ще понад 250 тимчасових.

Стратегічні та операційні успіхи «Байєр»: перші півмільйона мішків насіння вироблені на насіннєвому заводі в Почуйках Стратегічні та операційні успіхи «Байєр»: перші півмільйона мішків насіння вироблені на насіннєвому заводі в Почуйках

Франк Хатке, керівник Аграрного підрозділу «Байєр» в Україні наголосив на важливості інвестицій в Україну: «Насіннєвий завод – це приклад формування майбутнього сільського господарства в Україні шляхом місцевого виробництва інноваційних рішень адаптованих до потреб клієнтів. Для нас – це можливість бути ще ближчими до клієнта».

Пан Хатке також розповів про збільшення частки компанії на ринку засобів захисту рослин на 1% за підсумками 2019 року. Таке зростання зумовлене активними продажами для кінцевого споживача та зменшенням складських залишків.