KSG Agro приступив до реалізації програми профілактики коронавірусу

0

Агрохолдинг KSG Agro приступив до реалізації програми профілактичних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусу COVID19. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу.

На підприємствах, що входять в агрохолдинг KSG Agro, розроблена, впроваджена і реалізується комплексна програма профілактичних заходів, пов’язана з поширенням коронавірусу.

«Здоров’я співробітників та споживачів нашої продукції завжди було і залишається одним з головних пріоритетів агрохолдингу. Саме тому ми оперативно розробили комплексну програму заходів профілактики коронавірусної інфекції, – розповідає голова Ради Директорів агрохолдингу KSG Agro Сергій Касьянов, – І хоча більша частина наших співробітників переважно працює «в полях», тобто в віддалених від масових скупчень людей місцях – господарствах Дніпропетровського регіону, враховуючи всі ризики, мною дані персональні чіткі вказівки про щоденне, неухильне дотримання профілактичних заходів та жорсткий контроль за їх виконанням».

На початку робочого дня в обов’язковому порядку здійснюється скрінінг (вимір) температури всіх співробітників підприємств холдингу. У разі виявлення підвищеної температури, вони негайно звільняються від виконання роботи та направляються в найближчі медичні установи.

З метою профілактики коронавірусу в агрохолдингу введені регулярні провітрювання та додаткове вологе прибирання приміщень, обробка дезінфектантами робочих місць (поверхні столів, крісел і ін.) та використовуваної сільгосптехніки.

На свинокомплексі агрохолдингу до запровадженого плану жорстких заходів протидії АЧС, додані заходи, пов’язані з профілактикою COVID19. Зокрема, до них додано скрінінг температури всіх співробітників підприємства.

В необхідній кількості придбані та знаходяться на робочих місцях одноразові медичні маски. Особливу увагу приділено дезінфекції рук. Спеціальні ємності з дезінфікуючими засобами встановлені в районі робочих місць, й співробітники проінформовані про їхню наявність. Крім того, активно проводиться роз’яснювальна робота серед персоналу. З цією метою випущена внутрішня інструкція про суть та правила здійснення профілактичних заходів (аж до того як правильно мити руки й користуватися дезінфектантами), з якої ознайомлений кожен співробітник. У всі господарства будуть спрямовані постери про суть та необхідність профілактики COVID19. Інформація про сутність та заходи профілактики доводиться й до підрядників, які тимчасово перебувають на території підприємств холдингу.

З огляду на ризик зараження вірусом в громадському транспорті, на вокзалах, станціях та зупинках, де знаходяться скупчення людей, в агрохолдингу до необхідного мінімуму зведені відрядження й переміщення співробітників. Всі  фахівці, які  виїжджають в робочі поїздки, отримують на руки дезінфектанти. Співробітникам, у яких раніше в ході медоглядів були виявлені хронічні захворювання (серцево-судинні хвороби, легеневі захворювання, цукровий діабет та ін.), до загострення яких може призвести коронавірус, відрядження взагалі заборонені.