Співпраця “Агрінол” та ПрАТ “ВФК”. Ефективна стратегія імпоротзаміщення олив та мастил!

0

Компанія «Агрінол» є найбільшим українським виробником олив та мастильних матеріалів. Продукція компанії, яка налічує понад 500 найменувань, користується попитом в Україні та представлена більш ніж у 20 країнах. Із 2009 року компанія є членом Європейського інституту мастил (European Lubricating Grease Institute – ELGI), а з 2012 – член Національного інституту пластичних мастил США (National Lubricating Grease Institute NLGI). «Агрінол» – єдиний вітчизняний виробник, який провів публічні випробування своєї продукції в імпортній техніці з залученням незалежної лабораторії та ЗМІ.

Якість продукції «Агрінол», яка «гартується» з 2000 року, відповідає кращим світовим зразкам, і тому готова конкурувати з провідними міжнародними брендами аналогічної продукції. Саме завдяки високій якості своєї продукції «Агрінол» надає своїм клієнтам можливість скоротити витрати на купівлю оливи та мастильних матеріалів для експлуатації техніки й обладнання шляхом підбирання та заміщення дорогих імпортних олив і мастил на високоякісну продукцію «Агрінол».

На даний час компанія «Агрінол» є передовим вітчизняним виробником мастильних матеріалів у плані заміщення продукції імпортних аналогів. Ці розробки пройшли тестування, і можуть з успіхом заміщати будь-які імпортні оливи та мастила, що доведено на практиці у багатьох господарствах аграрного сектору України.

Таке заміщення дає змогу економити кошти на придбанні всього спектра олив та мастил. У середньому економія від використання продукції «Агрінол» становить від 20 до 30%, а в окремих випадках імпортозаміщення дозволяє економити до 50% коштів. Особливо актуальним це питання є в умовах постійного зростання цін на нафтопродукти.

Компанія «Агрінол» надає повну технічну підтримку в процесі заміщення, зокрема професійний підбір аналогів олив у повній відповідності до вимог виробника техніки, проведення моніторингу стану оливи шляхом відбирання контрольних проб, а також навчання персоналу клієнтів. У жовтні 2017 року «Агрінол» та Волинська фондова компанія підписали договір про співпрацю.

Коментар фахівця

 

1

Максим Ільчук – керівник напряму олив від ПрАТ «Волинська фондова компанія»:

 

– Протягом останнього часу плідна та взаємовигідна співпраця між компанією «Агрінол» та Волинською фондовою компанією активно та динамічно розвивається. Компанія «Агрінол», як виробник олив, гарантує повну відповідність своєї продукції європейським та світовим стандартам якості. Для цього в них існують європейські лінії виготовлення продукції. А ми, як продавці дорогої та ефективної техніки Fendt, Massey Ferguson, Chellenger, Kuhn тощо, спираючись на позитивні відгуки наших клієнтів, підтверджуємо, що заміщення дорогих імпортних олив і мастил на аналогічну продукцію «Агрінол» – це вірне рішення. Завдяки правильно обраній маркетинговій стратегії багато наших клієнтів відгукнулися на нашу пропозицію щодо заміщення дорогих імпортних олив на продукцію компанії «Агрінол».

На даний час, за участі нашої компанії, значна кількість господарств уже перейшли з дорогих імпортних олив та мастил на продукцію «Агрінол». Висока якість вітчизняних мастильних матеріалів, враховуючи їх доступну вартість, дозволили клієнтам значно знизити виробничі витрати, і таким чином використати вивільнені кошти більш ефективно. Навіть за експлуатації імпортної техніки користувачі відзначають високу надійність та якість роботи у разі використання мастил «Агрінол».

Моторні оливи виробництва «Агрінол» – це продукція високого класу, вартість яких дає змогу вітчизняним споживачам повністю перейти на їх використання з мінімальними витратами. Варто зазначити, що спектр продукції «Агрінол» достатньо широкий, завдяки чому є змога підібрати оливу для тракторів та сільськогосподарських машин як вітчизняного виробництва чи країн СНД (типу ХТЗ чи МТЗ), так і дальнього зарубіжжя, і не лише для нових машин, а й для тих, які були придбані на вторинному ринку. Добираючи оптимальні оливи й мастила, фахівці враховують вік машини, умови роботи, попереднє напрацювання тощо.

 

Віктор Марченко, канд. техн. наук, Agroexpert (Україна)