Спецсанкції проти експортерів та імпортерів скасовано

0

Кабінет міністрів України скасував дію понад 27 тис спеціальних санкцій, які були застосовані до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та іноземних суб’єктів господарської діяльності.

Про повідомляють у Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, інформує agroportal.ua.

«Відповідно до рішення уряду скасовано дію понад 27 тисяч спеціальних санкцій, застосованих до суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності та іноземних суб’єктів господарської діяльності відповідно до статті 37 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність», — зазначають у міністерстві.

Це рішення практично реалізує низку заходів, спрямованих на валютну лібералізацію відповідно до закону України «Про валюту та валютні операції», та приводить у відповідність норми вищезгаданих законів. Як вважають експерти Мінекономіки, важливо те, що скасовуються також спеціальні санкції, введені до набрання чинності закону України «Про валюту та валютні операції».

«Ще один механізм тиску держави на бізнес пішов у минуле. Ми почули бізнес-спільноту та відмінили «старі» санкції, тобто скасування отримало зворотну дію. Це і є наша місія — спрощувати життя бізнесу, а не ускладнювати його», —пояснює скасування санкцій міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов.