Що Україна запропонувала Японії?

0

Перший заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Павло Кухта разом із представниками Мінекономіки зустрівся із заступником Голови Місії Посольства Японії в Україні Кузуя Оцука та першим секретарем Посольства Японії в Україні Ацуші Вакуї.

Про це повідомляє UkraineFood.org.

Під час зустрічі обговорили перспективи і можливості економічного співробітництва між Україною та Японією, економічні реформи та можливості для японського бізнесу в Україні.

“Україна безперечно цінує співпрацю з однією із найбільших економік світу, якою є Японія. У наших країн напрацьований значний позитивний досвід двосторонньої співпраці – японські компанії працюють на українському ринку, розміщують тут свої виробництва. Торговий оборот між нашими країнами лише за перших вісім місяців поточного року становив близько $765,7 млн. Уряд України дає чіткі сигнали інвесторам щодо готовності до співпраці і я впевнений, що японські інвестори вже незабаром плануватимуть свої бізнес-проекти в Україні враховуючи позитивні результати імплементованих Урядом ініціатив”, – зазначив Павло.

Представники Мінекономіки ознайомили японських дипломатів з планами Уряду щодо імплементації реформ в економічній сфері, метою яких є зростання інвестиційного потенціалу української економіки та більш швидкі темпи її зростання.

Основним пріоритетом економічного блоку вони назвали прискорення реформи державних компаній і приватизація майже 800 державних підприємств, що призведе до зростання об’ємів необхідних для зростання української економіки інвестицій.

Павло Кухта наголосив, що Уряд розраховує на прихід великих міжнародних інвесторів в енергетику, машинобудування, хімічну промисловість та інші сектори української економіки й запросив  японські компанії до участі в аукціонах із продажу державних підприємств.

Також він поділився планами Уряду щодо впровадження земельної реформи в Україні, яка відкриє нові інвестиційні можливості в сільському господарстві і збільшить ефективність агропромислового комплексу України в цілому.