Сергій Глущенко – новий заступник Тимофія Милованова

0

Сергія Глущенка призначили заступником міністра розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Пан Сергій підтвердив цю інформацію в коментарі AgroPortal.ua.

Новий заступник міністра є фахівцем у питаннях реформування відносин у сфері сільського господарства, безпечності харчової й нехарчової продукції, технічного регулювання, сертифікації, дерегуляції і євроінтеграції. У нього понад 10 років досвіду проведення реформ у зазначених сферах в Україні, Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Киргизії та ін. країнах.

Він брав активну участь у просуванні в Україні реформ у сферах безпечності харчової продукції, ринкового нагляду, технічного регулювання й оцінки відповідності (сертифікації).

Сергій Глущенко є ініціатором масштабного скорочення в Україні чисельності контролюючих органів, кількості документів дозвільного характеру, переліку сфер діяльності, які потребують отримання ліцензій, проходження сертифікації.

Доклав багато зусиль для покращення позицій України у міжнародному рейтингу Doing Business, імплементації в Україні угод СОТ про технічні бар’єри в торгівлі, а також про санітарні та фітосанітарні заходи.

Автор низки змін до законодавства, пов’язаних із покращенням бізнес-клімату, зменшенням регуляторних та адміністративних бар’єрів, євроінтеграцією.