Форвардні угоди під дизельне паливо від «Аграрного фонду»

0

«Аграрний фонд» пропонує аграріям укладати форвардні угоди під дизельне паливо, поки що лише для виробників Чернігівської області.

Про це пише agroportal.ua.

«Для нас у «Агрофонду» є унікальна пропозиція щодо дизпалива, яка стала результатом переговорів керівництва області й фонду», — розповів голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко під час презентації програм  «Аграрного фонду» для місцевих аграріїв.

В.о. голови правління ПАТ «Аграрний фонд» Іван Баришев зазначив, що для зручності аграріїв компанія знизила відсоткову ставку:

«У минулі роки вона складала від 22,5% до 25% у гривні і 15–18% з прив’язкою до курсових коливань. Ми переглянули ці цифри й відтепер відсоткова ставка складає 17,5% без прив’язки до курсу і 8,8% з прив’язкою».

Також Баришев повідомив, що цього року «Аграрний фонд» виділяє 2 млрд грн у вигляді мінерального добрива, дизельного палива й грошової передплати на програми фонду.

«До речі, щодо палива, то це поки що унікальна пропозиція, яку ми пропонуємо наразі лише в Чернігівській області», — додав він.

У компанії пояснили, що фермер може прийти до фонду весною або навіть восени, укласти контракт, взяти кошти, а поставка зерна відбудеться наприкінці літа — на початку осені. Заставою виступає зерно майбутнього врожаю.