Саудівська Аравія дала позитивну оцінку вітчизняній системі державного контролю за виробництвом харчових продуктів та здоров’я тварин

0

21 лютого відбулася зустріч т. в. о. Голови Держпродспоживслужби Ольги Шевченко з представниками Королівства Саудівської Аравії.

Про це повідомили у прес-службі Держпродспоживслужби України, пише UkraineFood.org.

Делегація Королівства Саудівської Аравії перебувала в Україні з робочим візитом для вивчення вітчизняної системи державного контролю за виробництвом харчових продуктів та здоров’я тварин.

Вони відвідали Київську та Черкаську області,  де ознайомилися з роботою м’ясопереробних підприємств у регіонах та провели оцінку системи контролю за виробництвом харчових продуктів.

Представники делегації відзначили ефективну роботу Держпродспоживслужби на місцях і подякували за всебічну допомогу в ході проведення візиту.

Фахівці Компетентного органу Королівства Саудівської Аравії зацікавились експортом з України меду та рибних продуктів.

За результатами роботи делегація КСА сформує відповідний звіт, у якому буде дана оцінка системі державного контролю в Україні. Його надішлють до України офіційними каналами після проходження всіх необхідних адміністративних процедур.