Рестайлінг для Primus та Albatros

0

Оновлення причіпних польових обприскувачів LEMKEN

У результаті останнього оновлення улюблені причіпні обприскувачі LEMKEN Primus і Albatros не лише стали сучаснішими на вигляд – їх технічне оснащення та система управління теж стали кращими. Більш компактна модель для фермерів початківців – Primus була повністю перероблена зовні й всередині.

Елементи управління тепер розташовані зручніше та на видному місці, всі основні розніми і патрубки розміщені по центру під панелями. А округліші форми обшивки, колір у тон інших польових обприскувачів із асортименту компанії та світлодіодні освітлювальні прилади додали привабливості зовнішньому вигляду.

Оновлені робочий комп’ютер і термінал: для кабіни компанія LEMKEN створила інтуїтивно зрозумілий графічний інтерфейс водночас із терміналом CCI-50, щовже входять у базову комплектацію. Аби користуватися CCI-додатками, наприклад автоматичним відключенням окремих секцій або системою паралельного водіння, можна встановити DGPS-приймач. У 12-й серії Primus і Albatros оснащені ще на заводі інтерфейсом ISOBUS, що дає змогу управляти ними за допомогою будь-якого відповідного терміналу.

Тепер навіть базова версія Primus оснащена циркуляційним трубопроводом, тому розчин для обприскування відразу після ввімкненняагрегату можеподаватися по всій ширині штанги в гомогенному стані. У пакет обладнання EES входить автоматизована гідравлічна система на воді, тому всіма процедурами очищення можна зручно управляти з кабіни, що знижує екологічне навантаження під час роботи. Ще одна деталь – поворотне дишло, за допомогою якого можливе верхнєй нижнє навішування обприскувача. Крім того, обсяг резервуара для чистої води був збільшений до 320 літрів.

Замовляти нові причіпні польові обприскувачі можна з липня 2017 р. з об’ємом бака від 2400 до 4400 л і шириною штанги від 15 до 30 м для Primus 10 і 12 та від 4000 до 6200 л за ширини штанги від 15 до 39 м для Albatros 10 та 12.

Компанія LEMKEN – спеціаліст у сфері професійного рослинництва, загальна чисельність співробітників якої в світі перевищує 1400 осіб, а оборот становить понад 325 млн євро, належить до провідних компаній Європи. Заснована в 1780 р. як кузня, сьогодні це сімейне підприємство із штаб-квартирою в Альпені. Компанія на двох німецьких заводах і в Харені, а також в індійському місті Нагпур виробляє якісні та високопродуктивні сільськогосподарські машини для обробіткуґрунту, сівби насіння і захисту рослин. Мислення й діяльність компанії визначають інновації, спрямовані на максимальну вигоду для клієнта. Додаткові відомості про компанію LEMKEN ви знайдете на домашній сторінці www.lemken.com.

Причіпні польові обприскувачі Primus і Albatros піддали великому рестайлінгу

Попередня статтяЄвросоюзу слід було б не збільшувати квоти на українські товари, а взяти курс на їх повне скасування
Наступна статтяЯк подолати труднощі під час вирощування соняшника

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here