Radar Tech, Agrohub та агрохолдинг МХП запускають другий сезон проекту MHP accelerator

0

27 лютого Radar Tech, Agrohub та МХП запустили другу програму розвитку для стартапів MHP accelerator 2.0. Акселератор шукає перспективні рішення, які можна застосувати не тільки в роботі агрохолдингу, а й для покращення технологічного потенціалу галузі загалом.

MHP accelerator 2.0 шукає як стартапи, що розробляють спеціалізовані рішення для агрогалузі, так і універсальні рішення для діджиталізації роботи холдингу. Як і торік, до програми можуть потрапити не тільки досвідчені команди з базовим прототипом (MVP), але й автори цікавих, новаторських ідей, які зможуть довести бізнес-ефективність свого рішення.

«MHP accelerator у всіх сенсах відкрив «світ можливостей» як для стартапів, так і для агрогалузі загалом. Та навіть для наших внутрішніх корпоративних змін. Коли ми починали цей проект, ставили перед собою 2 глобальні цілі – розвиток інноваційного малого та середнього бізнесу, та протидія еміграції, утримання інтелектуальної молоді, талантів в країні. В результаті ми отримали бонуси, відкрили нові можливості для компанії: корпоративна культура МХП стала більш інноваційною, розвивається внутрішній інститут менторства, і нам також вдалось знайти ті рішення, які дійсно цікаві бізнесу МХП. Зараз у нас 5 комерційних проектів зі стартапами першого сезону. Ми інвестуємо в ці рішення, розвиваємо їх, підтримуємо, та зацікавлені в нових командах, з якими разом зробимо українську галузь більш інноваційною, зможемо вплинути на розвиток України», – прокоментувала Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом та комунікаціями МХП.

Цього разу акселератор перш за все буде розглядати продукти в наступних семи напрямках:

  • агробіотехнологія;
  • діджиталізація;
  • торгівельні майданчики;
  • автоматизація промислового виробництва та процесів;
  • енергоефективність, «зелена енергетика» та управління відходами;
  • інновації в корпоративному управлінні;
  • food: технології та продажі.

Акселератору цікаві також інші рішення, які можна застосувати у роботі агрохолдингу.

З усіх отриманих заявок журі MHP accelerator 2.0 обере 30 півфіналістів, які пройдуть програму преакселераціі — тиждень навчального інтенсиву з основ технологічного бізнесу. За підсумками цього етапу будуть відібрані 10 резидентів акселератора, які пройдуть динамічну, адаптовану під особливості агрогалузі, навчальну програму від 30+ експертів і практиків.

Учасники акселерації зможуть провести пілотні проекти та перевірити гіпотези на базі МХП, отримають доступ до ресурсів, корпоративної експертизи та менторську підтримку від провідних фахівців холдингу.

Переможці програми MHP accelerator 2.0 отримають можливість комерційного запуску в партнерстві з агрохолдингом МХП.

В рамках першої акселерационного програми в минулому році з 184 заявок журі відібрало 13 учасників. За підсумками програми, 5 проектів отримали можливість співпрацювати з МХП, а саме: Sovtes, Meteotrek, Peoplemeter, Profeed і MobiMill.

Подати заявку на участь в MHP accelerator можна до 21 квітня 2019 року включно на сайті: radartech.com.ua/mhp

Стежити за ходом реалізації програми, анонсами ключових подій можна на сторінці Radar Tech в соціальній мережі Facebook.