Протягом двох тижнів будуть напрацьовані зміни до податкового законодавства

0

В Офісі президента працюють над змінами до податкового законодавства для підтримки бізнесу.

Про це повідомляють на офіційному сайті ОП.

«Пандемія COVID-19 поставила всіх нас в умови, коли треба швидко реагувати на виклики та зміни. Зараз ми маємо максимально підтримати бізнес, який тільки починає виходити з карантину, дати йому можливість повернути людей на робочі місця та запрацювати на повну потужність», – сказала заступниця керівника Офісу Президента України  Юлія Ковалів.

Відповідно до вимог представників бізнес-асоціацій, ключові побажання щодо нагальних змін податкового законодавства включають:

  • відтермінування окремих положень Закону № 466-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві»;
  • визначення чітких та зрозумілих правил оподаткування контрольованих іноземних компаній, уточнення «ділової мети»;
  • надання платникам податків достатнього часу для забезпечення збору даних та інформації, необхідних для декларування відповідних об’єктів оподаткування;
  • зменшення розміру штрафів за окремі незначні податкові правопорушення та інші пропозиції.

Заступник керівника Офісу Президента підтримала висловлені пропозиції та звернула увагу на зацікавленість усіх учасників зустрічі в тому, щоб якомога швидше втілити їх у законодавчій ініціативі.

«Ми на 90% на одній стороні. Це дає надію, що вже за два тижні текст законопроекту з урахуванням пропозицій бізнесу може бути подано в парламент», – наголосила вона.

За словами Юлії Ковалів, за два тижні текст законопроєкту з урахуванням пропозицій бізнесу може бути подано в парламент.