PÖTTINGER розширює свій асортимент продукції

0

Традиційна австрійська компанія Pöttinger розширює свій асортимент продукції в рослинництві: з 1 серпня 2021 року у кольорах Pöttinger на полях буде працювати просапна техніка. Це усуває один з останніх прогалин у широкому діапазоні техніки для рослинництва. Завдяки CFS Cross Farm Solution з м. Штойтцендорф, також австрійського виробника сільськогосподарської техніки, Pöttinger знайшов правильного партнера для цього напрямку. Подробиці про перспективні машини будуть представлені навесні 2021 року.

Давня традиція

Рослинництво та догляд за кормовими угіддями були дуже важливими для Pöttinger з часу його заснування майже 150 років тому. Для початку, будучи чистим постачальником кормозаготівельної техніки, було закладено першу цеглину для успішного напрямку обробітку ґрунту в 1975 р. із придбанням Баварського заводу плугів у м.Ландсберг (Німеччина). Традиційна компанія завжди тримає руку на пульсі і стала відомою завдяки постійному подальшому розвитку своїх агрегатів.

Нова просапна техніка

Скорочення хімічного захисту рослин, державні програми фінансування та зростаючий попит на стабільно вироблені продукти харчування постійно змінюють технологію виробництва у сільському господарстві. Аграрії стикаються з новими викликами у вирощуванні сільськогосподарських культур, що також впливає на використання сільгосптехніки. Орієнтовані на користь, універсальні та ефективні машини користуються попитом, і Pöttinger тепер має відповідь на це за допомогою різних ротаційних борін, просапних агрегатів та сітчастих борін для механічної боротьби з бур´янами. Штефан Акерманн, керівник відділу управління продукцією, наголошує: «Розширюючи наш асортимент машин в рослинництві, нам, звичайно, важливо досягнути у цьому сегменті високих вимог, що стосується простоти експлуатації, високої продуктивності, експлуатаційної надійності та довговічності. За допомогою продуктів від CFS ми створюємо саме це важливе розширення нашого асортименту техніки». Окрім придбання нового асортименту продукції, в майбутньому два засновники CFS, Андреас Егельвольф та Леопольд Рупп, а також інші досвідчені співробітники будуть активно підтримувати Pöttinger. Вони офіційно почнуть працювати у штаті компанії Pöttinger з 1 серпня 2021 року. Місце розташування у м. Штойтцендорф буде працювати як центр компетенції для просапної техніки та буде займатися подальшим розвитком, а також виробництвом різних продуктів.

Гарний початок

До офіційного виведення на ринок просапної техніки до 1 серпня 2021 р. необхідні ще провести багато підготовчих заходів, таких як інтеграція систем і процесів, навчання працівників тощо. «Ми впевнені, що зробили важливий крок у майбутнє, перейнявши техніку та працівників CFS. Завдяки цьому новому сегменту техніки ми заповнюємо прогалину, яку раніше мали в галузі рослинництва. Завдяки нашому партнеру, наша компетентність у цьому сегменті є величезною, і наш подальший шлях до успіху для найкращого ґрунту забезпечений.” переконаний представник правління компанії Грегор Дітахмайер.