Понад 4,4 млрд грн держдопомоги для українських фермерів за 2019 рік

0

За програмами держпідтримки у 2019 році українські фермери отримали 4,4 млрд грн.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов, інформує agronews.ua.

“Так само, у 2019 році були й програми по підтримці українських виробників на внутрішньому ринку та на міжнародній арені. Тут ми працювали, щоб розширити зону вільної торгівлі (Великобританія, Канада, Турецька Республіка), збільшити кількість ринків, доступних нашим агровиробникам, дати можливість малим та середнім виробникам-експортерам ввозити до США низку товарів без ввізного мита, лобіювали укладання контрактів на експорт, захищали інтереси саме українських виробників на внутрішньому ринку”, – зазначив міністр.

“Ми прибирали непотрібні бар’єри та застарілі регулювання, наприклад санкції до підприємств, що ведуть зовнішньоекономічну діяльність (скасували 27 000 санкцій!) або ліцензії у сфері телекомунікацій, які закон не вимагає”, – підкреслив він.

Милованов підсумував, що за півроку створили фундамент для залучення інвестицій, що є рушієм економічного зростання: “Активно передаємо підприємства на Фонд держмайна, тривають концесійні конкурси, у парламенті продовжується розгляд земреформи, тим часом ми готуємо належну інфраструктуру та землевпорядкування, адаптуємо трудове законодавство до сучасності”.