Подія року – СИЛОС-САМІТ 2020!

0

Рік, що минає, ознаменувався продовженням і посиленням тренду до покращення менеджменту та економічної ефективності в скотарстві. Одним із рушіїв продовження позитивних змін культури кормовиробництва для багатьох учасників ринку послугував перший СИЛОС-САМІТ 2019.

Формат заходу вдало поєднав у собі не лише доповіді відомих експертів, а й системний аналіз існуючих процесів від вирощування до використання кормів. Дружня атмосфера сприяла конструктивному спілкуванню, палким дискусіям навколо питань ефективності кормозаготівлі та економіки годівлі. Родзинкою заходу було органолептичне порівняння зразків, які привезли з собою учасники саміту. 

Запрошуємо вас взяти активну участь у роботі наступного СИЛОС-САМІТу, який відбудеться у м. Києві 5–6 лютого 2020 року. Він обіцяє бути ще більш наповненим практичними та успішними кейсами від господарств, різними економічними порівняннями й оцінками, аналізом минулого сезону заготівлі та цікавими новинками. Органолептичне порівняння пройде ще цікавіше завдяки збільшенню кількості зразків і поглибленню деталізації. Це буде справжнім підтвердженням якості кормів та об’єктивності лабораторних досліджень. 

Реєструйтеся на СИЛОС-САМІТ 2020 – www.silage.com.ua, разом ми зможемо дати гідну відповідь існуючим викликам і стати сильнішими на міжнародній арені та в боротьбі за українського споживача. 

ВИЗНАЧИТИ ПОТЕНЦІАЛ своїх ОСНОВНИХ КОРМІВ можна на сайті: www.silage.com.ua

РЕЄСТРУЙТЕСЯ на СИЛОС-САМІТ 2020 за QR кодом: 

Подія року – СИЛОС-САМІТ 2020!

 

Подія року – СИЛОС-САМІТ 2020!