Племінна худоба з Австрії

0

                                         Племінна худоба з Австрії

Завдяки сприятливим природним умовам Австрійське промислове тваринництво набуло довгу історію та славні традиції. Багатоманітність довкілля та застосування прогресивних селекційних технологій сприяли виведенню витривалих, сильних і продуктивних порід великої рогатої худоби для різноманітних умов виробництва та утримання. Основні породи великої рогатої худоби Австрії: симентальська, бура, сіра голштинська, пінцґауерська, а також різноманітні м’ясні породи та породи спеціального призначення. Розведення великої рогатої худоби і сьогодні складає значну частку с/г продукції Австрії.

40 000 племінних тварин (телички, корови, заводські бики, телята) пропонуються щороку на понад 140 аукціонах (50 % експорту у понад 60 країн). Усі тварини та ембріони з Австрії поступають з господарств, вільних від туберкулезу, бруцельозу, лейкозу, BVD, IBR/IPV та губчатої енцефалопатії. Цілеспрямоване ветеринарно-медичне обслуговування стада та надання отриманих даних гарантують відповідність фізичного стану австрійських племінних тварин зразковим стандартам. Щороку ми беремо участь у понад 25 виставках та ярмарках за кордоном. Передумова нашого успіху – послідовна племінна робота, сучасні селекційні програми, захоплені своєю справою тваринникі, обробка даних за останнім словом техніки та прогресивні технології в галузі штучного запліднення.

Породи великої рогатої худоби: основні породи – симентальська та бура, голштинська фризська, пінцґауерська, тирольська сіра, а також різні м’ясні породи та породи спеціального призначення. Ведення племінної книги здійснюється в кооперації зі станціями контролю та об’єднаннями селекціонерів. Підтвердження перевірки продуктивності, проведеної ICAR, обробка даних по продуктивності.

                                                                                                     

симентальська

                                   симентальська порода

бура

                                               бура порода

голштиньска порода

                                        голштиньска порода

тирольська сіра порода

                                        тирольська сіра порода                        

пінцгауерська порода

                                  пінцгауерська порода

М’ясні породи (Симентали)

                                  М’ясні породи (Симентали)

Управління проектами та фінансуванням:

цільова підтримка заходів та проектів, що сприяють росту об’ємів сбуту. У багатьох проектах ZAR відііграє роль об’єднуючої ланки по встановленню контактів з місцевими та закордонними партнерами. Захист інтересів племінного тваринництва при визначенні напрямків аграрної політики.

Pекламно-інформаційна діяльність:

Участь у виставках, публікація та розробка великого банку фотографій на http://bilder.rinderzuchtaustria.at Уже багато років австрійські бики-виробники вважаються одними з найкращих в Європі. Збут сперми та ембріонів на міжнародному ринку здійснюється разом з компанією „Genetic Austria“ (www.genetic-austria.at). Усі шість австрійських станцій штучного запліднення мають сертифікати ЄС. Штучне запліднення: штучне запліднення є дуже важливим інструментом по здійсненню племінних программ та гарантією селекційного прогресу. 90% корів головних порід запліднюються штучно. У галузі австрійського племінного тваринництва працює група фахівців високого класу з питань розведення, штучного запліднення, біотехнології, популяційної генетики, маркетингу, електронної обробки даних та комунікації.