Платформа xarvioTM назвали найкращою агроінновацією в Канаді

0

Мобільний додаток xarvio™ Digital Farming Solutions отримав нагороду в категорії рослинництва та ґрунтознавства на виставці новітніх технологій та інновацій у сільському господарстві Ag in Motion Farm Expo, що відбулася в липні 2019 року в Саскатуні, Канада.

xarvio™ SCOUTING використовує миттєве розпізнавання хвороб, шкідників, бур’янів, фізіологічного стану культур  на полях за фотографією з камери смартфона. Завдяки тому, що алгоритми машинного навчання дозволяють програмі самовдосконалюватися з часом,  результати стають усе точнішими.

“У наших цифрових рішеннях ми використовуємо інноваційну технологію, яка допомагає  аграріям удосконалити та автоматизувати процес вирощування рослин. Адже він повинен бути ефективним, вигідним та стабільним”, –  зазначає Уоррен Біллз, комерційний керівник xarvio™ у підрозділі Agricultural Solutions BASF Канади.

xarvio™ SCOUTING є одним з двох цифрових сільськогосподарських рішень. Проект також включає додаток xarvio™ FIELD MANAGER, який поєднує візуалізацію польових зон із можливістю спостереження за полями та картами для диференційного обприскування. Це дає виробникам та агрономам інструменти для сталого економічного вдосконалення виробництва сільськогосподарських культур, наприклад, шляхом автоматичного визначення оптимального часу та норми внесення засобів захисту рослин.

xarvio™ SCOUTING доступний у 150 країнах світу, серед яких і Україна. Завантажити додаток можна безкоштовно в App Store та Google Play.

Для отримання додаткової інформації про xarvio™ Digital Farming Solutions, FIELD MANAGER та SCOUTING відвідайте офіційний сайт www.xarvio.com