Підсумковий вебінар 2019 для агровиробників на тему «Аграрні розписки».

0

3 грудня 2019 року о 10:00 Проект «Аграрні розписки в Україні» проведе підсумковий вебінар сезону для агровиробників на тему аграрних розписок. В рамках вебінару буде висвітлено основні аспекти роботи з інструментом, найпоширеніші бізнес-моделі, а також особливості обліку та оподаткування операцій з аграрними розписками в рамках розглянутих моделей. Це допоможе агровиробникам вчасно підготуватися до весняних польових робіт завдяки залученню додаткового фінансування через інструмент аграрних розписок.

Учасники вебінару зможуть поставити запитання доповідачам протягом вебінару та отримати відповіді безпосередньо в прямому ефірі. Висвітлена інформація дозволить всім зацікавленим дізнатися про практичну роботу з інструментом аграрних розписок, зокрема в питаннях обліку та оподаткування. 

Реєстрація та участь у вебінарі за посиланням (безкоштовно): https://room.etutorium.com/register/8687360f5729a224a39598f35729a224a397ad92  

Примітка: для правильної роботи сервісу використовуйте браузери Chrome, Opera, Firefox.

Додаткова інформація

Проект IFC «Аграрні розписки в Україні» 

IFC відіграє важливу роль у розширенні доступу до фінансування для малих і середніх сільськогосподарських підприємств в Україні. За підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO), у 2015 році IFC  розпочала п’ятирічну програму, яка дозволить українським агровиробникам використовувати аграрні розписки, щоб отримати фінансування для поповнення оборотного капіталу, придбання техніки, високоякісного насіння та інших виробничих ресурсів. Аграрна розписка – це інструмент фінансування, який відкриває фермерам доступ до матеріальних та фінансових ресурсів під заставу майбутнього урожаю.