Перший кредит в рамках «Доступні кредити 5-7-9%»

0

АБ Укргазбанк видав позику в розмірі 1,5 мільйона гривень на 5 років фермерському господарству «Таврійська ягода», засноване у 2018 році. Таким чином було видано перший кредит у рамках «Доступні кредити 5-7-9%» під гарантії Фонду розвитку підприємництва.

Про це повідомляє прес-служба Мінекономіки.

«Кошти були використані для організації системи водопостачання для господарчих потреб господарства: замовлено проект для підключення в системі водопостачання села Приморське, придбано необхідне обладнання, здійснено монтаж, отримано дозвіл на спеціальне водокористування. Загальний обсяг інвестицій склав близько 3 мільйона гривень» – йдеться в повідомленні.

Основний напрямок господарської діяльності ФГ «Таврійська ягода» – інтенсивне садівництво та вирощування ягідних культур з метою подальшого зберігання, переробки й реалізації на місцевому та іноземних ринках. Підприємство розташоване в степовій зоні з посушливим кліматом (село Приморське , Василівського району, Запорізької області). Відтак, питання забезпечення джерелом вологи є одним з ключових для розвитку господарства та максимізації його доходу.