Перша в Східній Європі платіжна картка з кукурдзи

0

Український державний УКРГАЗБАНК та компанія Mastercard випустили першу платіжну еко-картку

«Наразі впровадження таких екологічних проектів є надзвичайно актуальним для нашої країни. Міністерство з ентузіазмом підтримує подібні соціально важливі ініціативи і тому ми активно співпрацюємо з УКРГАЗБАНКОМ на шляху до реалізації проектів, пов’язаних з ефективним використанням ресурсів та зменшенням шкідливого впливу на довкілля. Вже активно співпрацюємо у рамках проекту щодо кредитування з державною підтримкою  модернізації систем очищення великих підприємств, як от, наприклад, встановлення нових фільтрів для зменшення карбонових викидів на Запоріжсталі», – відзначив Остап Семерак, Міністр екології та природних ресурсів України.

Проект еко-карток реалізований УКРГАЗБАНКом у рамках стратегії Green Banking. Сировиною для виготовлення нових карток є кукурудза та цукрова тростина. У користуванні картка не відрізняється від традиційних аналогів, термін дії – 3 роки, а от повністю розкладається в грунті за 2 роки! Постачальником спеціального обладнання є німецька компанія Giesecke&Devrient, а виробляють заготовки для карток італійці. Можливо цю нішу в майбутньому мають шанс заповнити українські компанії?

«УКРГАЗБАНК – перший український банк, який переформатував свою діяльність для підтримки “зелених” проектів і впровадив новий, але надзвичайно перспективний для українського ринку напрям – ЕКО-банкінг. Для нас ЕКО – це екологічність у всьому: від систем газоочищення для доменних печей до чарджерів для електрокарів наших клієнтів та впровадження зелених банківських карток. Уже незабаром наші клієнти зможуть забути про звичний “пластик”», – прокоментував Кирило Шевченко, голова правління АБ «УКРГАЗБАНК».

Еко-картка Platinum Mastercard® поповнила лінійку преміальних карток Mastercard для клієнтів УКРГАЗБАНКУ. Вона відкриває доступ до глобальної служби підтримки та унікальних привілеїв в Україні й за кордоном. Власники карт можуть безкоштовно відвідувати бізнес-зали Mastercard Lounge для внутрішніх і зовнішніх рейсів у терміналі «D» аеропорту «Бориспіль». Крім того, вони стають учасниками програми винагород Mastercard® Rewards та мають змогу отримати додаткову платіжну еко-картку Platinum або Gold Mastercard® у рамках пакету ЕКО-ДРАЙВ (випуск входить до вартості обслуговування).

«Mastercard в Україні постійно працює над удосконаленням платіжних рішень, розвиток яких має велику соціальну місію – становлення безготівкової економіки у країні. Серед найбільш популярних векторів соціальної відповідальності бізнесу у всьому світі – увага до екології. Сьогодні 55% споживачів у 60 країнах світу надають перевагу продукції екологічно відповідальних компаній[i]. І ми раді підтримати “зелені”  ініціативи УКРГАЗБАНКУ, однією з яких стала еко-картка. Вона задає еко-стандарт на платіжному ринку країни та дає утримувачам карт змогу робити особистий внесок в піклування про навколишнє середовище», – підкреслила Віра Платонова, генеральний директор Masterсard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

Оформити еко-картку можна у будь-якому відділенні УКРГАЗБАНКУ на умовах окремого тарифного плану «ЕКО ДРАЙВ-Пакет». Клієнт банку також автоматично долучається до озеленення столиці – разом із карткою він отримує сертифікат на висадку паркових дерев. Тобто кожен власник карти буде власником дерева.

2