Один день з життя …

0

Майже 20 років тому було засновано сімейну компанію «Агропродсервіс», яка успішно займається тваринництвом, рослинництвом, переробкою та збутом сільськогосподарської продукції. Високі вимоги до універсальності та якості було досягнуто з 6-ма універсальними посівними комплексами TERRASEM від компанії PÖTTINGER.

Як виглядає один день з життя компанії «Агропродсервіс»?

«Ми маємо поля різного розміру від 10 до 300 га, та великі переїзди між ними, тому ми потребуємо універсальні та продуктивні машини. Саме посівний комплекс TERRASEM дозволяє проводити досконалий посів за різних умовах», – говорить про універсальність посівного комплексу технічний директор Віталій Адамович Чайківський.

Нині компанія має в обробітку 42 тис. га землі, на яких висівають всі культури,  притаманні для даного регіону. Як-от: озимі пшениця, ріпак, ячмінь, низку ярих культур, зокрема ярий ячмінь, горох. Також вирощують кукурудзу на зерно і сою, що є доброю кормовою базою для тварин. На власному заводі з переробки сої виробляють соєву олію і соєвий шрот. Всю вироблену продукцію, яку не використовують у власних потребах компанії, експортують до Європи.

В с. Настасів працює також насіннєвий завод з сучасною лабораторією. Посівний матеріал з Настасова використовують господарства у всіх регіонах України.

Якість є важливою частиною філософії компанії. «Ми хочемо надати людям сервіс та якість продукції, яка йде від поля і закінчується в наших магазинах», підкреслює це засновник компанії Іван Адамович Чайківський. Саме ці аспекти привели компанію «Агропродсервіс» до PÖTTINGER. Пошук кращого дозволяє зрозуміти, що краще не буває дешеве, тому трохи вищі інвестиції окуповуються. «Дешевий сир тільки в мишоловці», – запевнює засновник компанії.

«Ми ставимо нині завдання підвищувати врожайність та бачимо потенціал щодо покращення на 15-20%», – впевнений генеральний директор Андрій Степанович Баран.

З вимогами до підвищення ефективності компанія відразу протестувала і високу якість багатьох машин. Різні тестування універсальних посівних комплексів переконали підприємство в купівля першого TERRASEM. Нині в «Агропродсервісі» успішно працюють шість універсальних посівних комплексів від компанії PÖTTINGER.

Дізнайтеся більше: http://www.poettinger.at/a-day-in-the-life-of

Компанія «Агропродсервіс», с. Настасів, Тернопільська обл., Україна
Іван Адамович Чайківський, засновник
Андрій Степанович Баран, генеральний директор
Віталій Адамович Чайківський, технічний директор
42.000 га
9 свинокомплексів, 1 ферма для відгодівлі бичка, 4 молочно-товарні ферми, Відгодівля птиці-бройлера 2 млн. голів на рік
Комбікормовий завод
Насіннєвий завод
М´ясна переробка
Засновано в 1999 році