Новий дилерський центр компанії «Агроресурс» у Полтаві

0

Віктор Марченко, канд. техн. наук, Agroexpert (Україна)

Компанія «Агроресурс», офіційний дилер New Holland,  30 травня відкрила новий центр у Полтаві, безпосередньо на автомобільній трасі Полтава – Кременчук. Близько півтори сотні гостей відвідали захід та привітали організаторів.

Уже на день відкриття центр, без перебільшення, можна назвати зразковим сервісним комплексом. Тут компактно розміщені майданчики для демонстрації та продажу техніки, складські приміщення для запчастин, сервісні зони для обслуговування техніки. Площа критих приміщень центру становить понад 1000 м2, а працює тут 10 штатних фахівців.

Традиційно для регіональних представництв компанії «Агроресурс», новий дилерський центр має добре обладнану сервісну майстерню (площею понад 400 м2), де чотири висококласні сервісні інженери готові швидко продіагностувати й відремонтувати вашу техніку. На другому поверсі розмістився департамент агропродуктів, адже компанія «Агроресурс» є дистрибутором посівного матеріалу, добрив та засобів захисту рослин відомих виробників, таких як Syngenta, KWS, Pioneer, Prograin, Limagrain тощо.

Синьо-жовту стрічку, яка символізує відкриття центру, перерізали генеральний директор ТОВ «Агроресурс» Станіслав Мартинов та бізнес-директор New Holland Agriculture в Україні, Молдові, країнах Близького Сходу та Африці Маттіа Манікарді.

Станіслав Мартинов у привітальному слові зазначив: «Головним здобутком компанії «Агроресурс» є наші численні клієнти, довіру і повагу яких ми завойовуємо щодня. Найважливішими для нас є партнерські та просто людські стосунки. Тож кожного разу, проводячи подібні заходи, ми насамперед розглядаємо їх як елемент зміцнення довіри наших партнерів-аграріїв та можливість залучення нових контактів. І сьогоднішня подія також є часточкою таких стосунків, чудовим наочним прикладом успішного співробітництва».

Пан Маттіа Манікарді додав: «Україна є дуже важливим ринком для бренда New Holland. Торік Україна випередила Францію за кількістю проданих комбайнів і стала європейським лідером. Та для нас важливе не лише збільшення обсягів продажів, а й надання сервісу світового рівня. Тому відкриття нових центрів нашими дилерами є важливим кроком у загальній стратегії розвитку».

Відтепер дилерська мережа New Holland в Україні виросла ще на один центр, створений за всіма стандартами жовто-синього бренда, а сільгоспвиробники Полтавщини, котрі мають у своєму розпорядженні високопродуктивну техніку цієї марки, будуть забезпечені оперативним сервісом європейського рівня та оригінальними запасними частинами і витратними матеріалами до своїх агрегатів.