Нові можливості продажів з PROD

0

Хоча обсяги виробництва плодоовочевої продукції в цілому в Україні зростають, сучасна ситуація у сфері торгівлі на внутрішньому ринку залишає бажати кращого.

 

Формування цін та укладання крупних угод відбувається на оптових ринках країни. Глобальне незнання цінової політики та особливостей попиту чи пропозиції, заважає людям вести ефективну діяльність на плодоовочевому ринку. Так, наприклад, в одній області може бути надлишок якогось продукту, тоді як у сусідній області спостерігається тотальна нестача цього ж продукту і набагато вища ціна. Проте своєчасно і оперативно дізнатись про таку ситуацію дуже важко.

За таких умов активну діяльність на ринку ведуть посередники, котрі швидко скуповують продукцію у виробників, а потім перепродають її по своїм цінам. Цей факт не дає дізнатись актуальну вартість того чи іншого продукту.

Зважаючи на це, галузь потребує нового рішення, яке допоможе урегулювати питання реалізації плодоовочевої продукції, в першу чергу надавши можливість продавцям і покупцям спілкуватись напряму, без будь-яких посередників та відслідковувати формування ціни по певному регіону і продукту.

Саме цю проблему покликаний вирішити мобільний додаток PROD, котрий щоденно надаватиме актуальну інформацію про попит та ціноутворення на фрукти, овочі, ягоди в Україні. Більше не треба гаяти час на відвідування нецільових майданчиків, аби дізнатись вартість продуктів та визначити кращу ціну для придбання.

Користувач може:

  • створити та розмістити власне оголошення про купівлю чи продаж плодоовочевої продукції;

  • ознайомитись з існуючими оголошеннями, ви отримуєте актуальні дані відносно вартості та особливостей продукту;

  • отримати інформацію відносно кращої ціни на продукти плодоовочевої групи;

  • встановити прямий зв’язок з автором оголошення прямо з додатку та швидко укласти угоду;

  • керувати власними оголошеннями з особистого кабінету та отримувати статистику їх переглядів.

Головна перевага додатку – швидкість завдяки можливості здійснювати торгові операції он-лайн будь де і будь коли. Це дуже легко, заощаджує час і кошти.

Мобільний додаток PROD розроблений завдяки підримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Завантажити додаток можна за наступними посиланнями:

 AppStore

 

Play Market

 

або за словом “PROD” в App Store та Google Play

Останні новини можна знайти на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/ua.prod/

 

Олександр Степанов, CEO Unique Technologies LLC