Нові кормозбиральні комбайни BigX в асортименті Krone

0

На сьогоднішній день дві нові моделі BigX 980 та BigX 1080 є новинками у сегменті кормозбиральних комбайнів. BigX 1180 з потужністю 1156 к.с. є найбільшим кормозбиральним комбайном у світі. Як і цей агрегат, дві нові моделі BigX 980 та 1080 оснащені двигунами Liebherr V12 потужністю 979 та 1074 к.с. відповідно. Інтервали технічного сервісу, заміна оливи, фільтрів тощо подовжені до 1000 годин роботи. Двигуни всіх BigX мають систему доочищення відпрацьованих газів SCR.

Обидва нові комбайни BigX також оснащені модифікованою функцією PowerSplit, яка дає змогу індивідуально налаштовувати потужність двигуна в залежності від потреби. Якщо повна потужність не потрібна, комбайн може працювати у економному режимі Eco-Power, а коли потрібна повна потужність, оператор вибирає режим X-Power. Також передбачено керування обертами двигуна, завдяки чому зменшується витрата палива.

Компанія Krone розробила та застосувала на комбайнах BigX чимало інноваційних та унікальних технічних рішень. Це, зокрема, концепція потоку рослинної маси з шістьма вальцями попереднього стискання, великий подрібнювальний барабан та найбільша на ринку зернодробарка OptiMaxx 305, редуктор шківа подрібнювального барабана KroneVariLOC, який дозволяє змінювати швидкість обертання з 1250 до 800 об/хв, і тим самим збільшити діапазон довжини подрібнення до 50 %.