Навчання в потоковому режимі – пряма трансляція з навчального центру Krone Понад 100 учасників із 16 країн пройшли навчання одночасно

0

Рік тому новий коронавірус перевернув з ніг на голову план із проведення обов’язкових курсів навчання роботі з продуктами в навчальному центрі Krone у Шпелле. «Спочатку іноземні учасники скасували навчання, потім поїздки в межах Німеччини були також обмежені настільки, що не було можливості пройти аудиторне навчання відповідно до епідеміологічних норм або ж воно було дуже обмеженим – тільки для кількох учасників», – згадує Ян Холк, керівник навчального центру Krone.

Тому команда тренерів Krone розробила концепцію онлайн-навчання, яка також дає змогу зручно й компетентно навчати міжнародних партнерів із сервісу і збуту. «Відразу з першими обмежувальними заходами ми почали знімати відеозаписи навчальних та практичних занять, потім їх додали до електронної системи навчання. Одержаний у результаті новий формат під назвою «Відеонавчання» можна забронювати в режимі онлайн безпосередньо через наш навчальний портал. На щастя, онлайн-тренінги не були для нас абсолютно новою територією, оскільки вже в 2018 р. ми впровадили перші вебтренінгові одиниці», – розповідає Ян Холк.

Великою перевагою навчання за допомогою цифрового відео є те, що учасники можуть навчатися в режимі онлайн, незалежно від часу і місця; крім того, вони можуть перервати навчання за своїм бажанням та, наприклад, продовжити або повторити його на наступний день.

Керуючий директор Krone Вольфганг Юнг, який відповідає за сервісне обслуговування і запасні частини, отримує позитивні відгуки після року практики онлайн-навчань. «Завдяки професійній взаємодії кількох відділів, ми змогли дуже швидко придбати й встановити необхідне обладнання для наших нових послуг стрімінгу. Водночас ми переобладнали зал у навчальному центрі на постійну кіностудію, яку назвали «Шпеллевуд». 

Уперше ми змогли представити нові машини Krone на 2021 рік повністю в цифровому вигляді й у прямому ефірі в іншому форматі, який ми називаємо «Дистанційне навчання». Позитивний резонанс наших національних і міжнародних партнерів спонукав нас до професійного розширення цього підходу. Використовувана нами технологія навіть допускає затримку за часом спостереження за живим потоком, тобто учасники можуть приєднатися пізніше – залежно від місцевого часового поясу – і просто перемотати на початок. Завдяки цій технології ми змогли прийняти учасників із Нової Зеландії та з західного узбережжя США одночасно в одній і тій самій сесії, навіть попри те, що різниця в часі становила майже цілий день. 

На даний час Krone пропонує 82 відео- і дистанційних курси навчання німецькою та англійською мовами, які можуть бути заброньовані торговими партнерами Krone в зручний для них час. Регулярні тестові завдання інтегровані в навчальні курси. «Таким чином забезпечується постійна присутність усіх учасників. Після закінчення тренінгу проводять підсумкове тестування. Якщо всі питання закриті й тести пройдені, учасники отримують свій персональний сертифікат. Тобто все відбувається точно так само, якби вони пройшли очне навчання. «Звісно, для кожного тренера це особливе завдання, модерувати на камеру та не бачити учасників навчання, але за часів пандемії це, безперечно, найкраще рішення для всіх. Крім того, за минулий рік ми переконалися в тому, що для нас абсолютно логічно продовжувати інтеграцію більшої кількості онлайн-форматів в нашу концепцію навчання і в майбутньому», – розповідає Ян Холк, який загалом робить позитивний висновок такого формату навчання.

Навчання в потоковому режимі – пряма трансляція з навчального центру Krone Понад 100 учасників із 16 країн пройшли навчання одночасно

Технічне навчання в прямому ефірі. У рік пандемії коронавірусу команда тренерів 
Krone вже розробила 82 відео- і дистанційних тренінгів.
Фото Krone