Мораторій на перевірку бізнесу продовжено

0

Українські підприємці мають зосередити свої зусилля саме на відновленні та запуску роботи майже наново. Мінекономіки працює, щоб допомогти їм впоратись із цим якнайшвидше.

Про це заявив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко під час брифінгу на тему: «Підтримка бізнесу в умовах карантину», повідомляє прес-служба МЕРТ.

«Мінекономіки важливо спілкування з підприємцями, щоб бути ефективними у виконанні своєї роботи – допомогти бізнесу відновитись. Ми розпочинаємо адаптивний підхід до встановлення карантинних обмежень. Їхнє пом’якшення, а разом з цим і початок відновлення підприємництва, розпочинається 11 травня. У відповідь на запит бізнесу ми підтримуємо продовження мораторію на перевірки. Зараз головне для всіх – це відновлення», – сказав Міністр.

Він додав, що для підтримки бізнесу вже видозмінена програма «Доступні кредити 5-7-9%». Друга програма, яка була анонсована Президентом України й називається «Нові гроші», фіналізується. Її запуск відбудеться найближчим часом.

«Є питання від бізнесу по ЄСВ. Мінекономіки надасть свої пропозиції Уряду саме по цим відрахуванням, та й загалом буде відстоювати зменшення податкового навантаження під час кризи, і в період відновлення після неї», –  зазначив Ігор Петрашко.