МІЖНАРОДНІ НОВИНИ [agroexpert №12(101) 2016]

0

Бразилія

Великий урожай цукрової тростини в Бразилії

2

Виробництво цукрової тростини у Бразилії ще до кінця березня 2017 р.оку покаже значне збільшення обсягів 2016/17 маркетингового року порівняно з минулим роком. За актуальними прогнозами бразильської цукрової спілки Unica, урожай у основному виробничому регіоні Центр-Південь, де виробляю понад 90% цукрової тростини, збільшиться з 605 до 630 тис. т (порівняно з МР 2015/16 це дорівнюватиме збільшенню виробництва на 8–12%). До початку збирального періоду Unica називала цифру – 640 тис. т. Американське міністерство сільського господарства (USDA) у листопаді в своїх аналізах щодо світового ринку цукру наголошувало, що бразильське виробництво центрифужного цукру в 2016/17 МР, порівняно з попереднім МР, збільшиться на 3,13 млн т, або 9%, до 37,78 млн т. Американські аналітики свої показники обґрунтовують сприятливими погодними умовами та ймовірним зменшенням обсягів переробки цукрової тростини на алкоголь. Світові ціни на цукор у минулі місяці внаслідок більшого виробництво цієї продукції в Бразилії відчутно знизились.

 

ЄС/США         

Партія зелених Німеччини просить скасувати злиття компаній Monsanto та Bayer

Акціонери Monsanto погодилися на об’єднання компанії зі 100-дочірнім підприємством фірми Bayer AG. Як повідомили обидва концерни 13 грудня, у рамках наміру про об’єднання акціонери Monsanto після закінченні транзакції отримають по $ 128 (120,80 євро) за кожну акцію готівкою. Голова правління Monsanto Хью Грант назвав рішення акціонерів «важливою віхою». Своєю чергою, СЕО Bayer AG Вернер Бауманн має оптимістичні сподівання щодо завершення транзакції. Для забезпечення успішної інтеграції запланована тісна співпраця з Monsanto. За поточними оцінками компанії Monsanto, об’єднання підтримали близько 99% голосів акціонерів. Це відповідає частці приблизно 75% усіх акцій станом на 7 листопада 2016 р. (день позапланового збору основних акціонерів). Крім того, акціонери Monsanto прийняли рішення стосовно виплати менеджменту, враховуючи об’єднання компаній. Це стало причиною відновлення критики з боку Партії зелених у Бундестазі щодо запланованого об’єднання американського концерну з компанією Bayer. Керуючий фракцією Антон Гофрайтер спільно зі своєю колегою звернулися з офіційним листом до комісара ЄС з питань конкуренції Марґарет Верстаґер, у якому вони просять політика під час перевірки запланованого об’єднання компаній врахувати особливу ситуацію на ринку насіння та засобів захисту. Водночас вони закликають комісара відмовити в об’єднанні. Випадок є наймолодшим із трьох ситуацій об’єднання глобальних гравців ринку насіння із виробниками засобів захисту. Внаслідок об’єднанням компаній Dow із DuPont та Syngenta з ChemChina та запланованим злиттям Bayer та Monsanto ситуація, що виникла, загостриться ще більше. Таким чином, у майбутньому три концерни контролюватимуть 65% світового ринку насіння, а у сфері засобів захисту – чотири концерни покриватимуть 80% світового ринку, – аргументують «зелені». До цього Верстаґер вже заявила, що відразу після офіційної заяви об’єднання компаній його реально перевірять.

 

Нова система для покриття силосних причепів JOSKIN – Duo-Cover

2

 

JOSKIN пропонує новий тент Duo-Cover для своїх силосних причепів Silo-Space та універсальних причепів Drakkar. Цей тент запобігає втраті вантажу під час перевезень.

Втрати силосу не тільки завдають економічних збитків, але також можуть призводити до проблем за потрапляння їх на дороги громадського користування.

Duo-Cover має просту й ефективну конструкцію: складається з двох стулок із сіткою, які закриваються і притискають вантаж, таким чином утрамбовуючи його. Стулки закріплені з двох боків кузова. У закритому стані вони мають запобіжне перекриття, аби уникнути випаданню продукту з кузова.

Тент Duo-Cover легкий і компактний. Його також можна встановлювати на надставні борти. Кожна стулка повертається на 270° за допомогою двох гідравлічних моторів. Останні мають гідравлічний привід або підключені безпосередньо до трактора.

 

Світ/ Німеччина/ Бразилія

Bayer запустив перший у світі додаток, здатний розпізнати бур’яни за фото

Bayer спільно з бразильською компанією Digital Farming запустив мобільний додаток WeedScout, який здатен розпізнавати основні види бур’янів за фотографіями, зробленими за допомогою смартфона. Про це повідомляє ІК «Інфоіндустрія», посилаючись на агропортал AgroNews.

Нещодавно в Бразилії компанія Bayer оголосила про запуск нового мобільного додатку WeedScout, що може розпізнавати бур’яни через фотографію, зроблену смартфоном. На думку компанії, WeedScout дасть змогу ідентифікувати бур’яни на початкових стадіях їхнього розвитку, тобто в період, коли їх легше контролювати.

Відповідно до думки компанії Bayer і директора Digital Farming у Бразилії Андре Сальвадора, новий додаток дасть змогу виробникам оптимізувати моніторинг бур’янів, а також допоможе точніше і швидше приймати рішення, що сприятиме скороченню витрат і підвищенню врожайності.

Крім того, багато фермерів із різних країн світу зверталися в компанію Digital Farming за допомогою щодо поліпшення методів контролю стійких бур’янів. Із додатком WeedScout фермери володітимуть потрібною інформацією, за допомогою якої вони зможуть дібрати «правильний» гербіцид. База додатку – понад 30 тис. зареєстрованих зображень, до того ж він оновлюється за допомогою системи, сформованої на основі використання фотографій користувачами для поліпшення алгоритмів.

Тепер результатом глобального проекту є додаток, який уже доступний для Android, що допоможе легко і точно визначати основні види бур’янів. Для того щоб сформувати базу даних із понад 30 тис. фотографій, дані збирали в усьому світі. Додаток WeedScout розроблено на основі концепції MVP (Minimum Viable Product), а це означає, що навіть під час використання програми, він продовжує вдосконалюватися та оновлюватися.

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here