Міжнародна Агропромислова Виставка

0

2

 

Зважаючи на динаміку аграрного сектору та постійний його приріст, як підтвердження минулого року  в Україні було зібрано рекордний (64,2 млн тонн) урожай зернових, що створило платформу для настільки ж рекордного (41,6 млн тонн) експорту, налагоджено постачання продукції АПК на нові ринки збуту. А також цьогоріч Україна зробила вагомий крок у європейське майбутнє, ми отримали безвізовий режим та нові можливості розвивати та поширювати власний продукт на теренах Європи. Тому зважаючи на  важливість подальшого закріплення такої стійкої позиції, розвитку та вдосконалення українського агроринку організатор міжнародних спеціалізованих виставок серії «Галицькі експозиції» ПрАТ «Гал-ЕКСПО», м. Львів та організатор однієї з найбільших виставок сільськогосподарської техніки в Європі «AGROTECH» компанія Targi Kielce S.A. вже вдруге спільно проводять Міжнародну агропромислову виставку «EuroAGRO» , яка відбудеться 28-30 листопада 2017 року у ВЦ «Південний-Експо» (м. Львів, вул.Щирецька,36)

В минулому році виставку EuroAGRO відвідало 3 000 спеціалістів аграрного ринку, брали участь понад 80 українських компаній та більше 30 компаній з Республіки Польща.

 EuroAGRO – це професійний майданчик, де вітчизняні виробники матимуть можливість продемонструвати свої досягнення у сфері сільського господарства та ознайомитися із новітніми технологіями та рішеннями європейського аграрного ринку,  знайти партнерів для бізнесу та залучити інвестиції, взяти участь у дискусійних майданчиках та обговорити перспективи та можливі проблеми в українському сільському господарстві, обговорити шляхи виходу продукції українських виробників на європейський ринок.       

        Міжнародна агропромислова виставка відбувається за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, зокрема Департаменту агропромислового розвитку Львівської області, ТОВ «РСП «ШУВАР», Торгового відділу сприяння торгівлі та інвестицій посольства Республіки Польща в Києві, Товариства «Інтеграція Європа-Схід», Львівської Аграрної Палати, профільних організацій та асоціацій Республіки Польща, численних профільних ЗМІ.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі та співпраці!

Контакти Оргкомітету:

(032) 297-06-28, 0676758318 /e-mail: expo1@galexpo.lviv.ua / http://www.galexpo.com.ua/agro/

2

 

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here