Мінагрополітики пропонують виділити 6,87 млрд грн для повноцінної діяльності

0

Сьогодні, 30 березня, Верховна Рада України під час позачергового засідання розгляне питання фінансування Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

Про це у своєму Телеграм-каналі повідомив член Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики, народний депутат Сергій Лабазюк.

Депутати розглянуть внесення змін до Держбюджету-2021 щодо фінансування діяльності МінАПК. Проектом закону № 5197 пропонується перенаправити з Мінекономіки понад 6,87 млрд грн на повноцінне відновлення роботи аграрного міністерства.

Документом пропонується внести зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» в частині фінансування бюджетних програм діяльності Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державного агентства рибного господарства України та Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, за рахунок перерозподілу коштів між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Згідно з додатком на діяльність Мінагропроду, пропонують виділити понад 6,87 млрд грн, з яких на апарат міністерства — 4,93 млрд грн, Держрибагентство — 422,3 млн грн, Держгеокадастр — 1,52 млрд грн.

При цьому, фінансування Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства пропонується знизити з 15,89 млрд грн до 9,44 млрд грн, Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів — з 11,465 млрд грн до 11,04 млрд грн.

Також депутати планують розглянути законопроекти щодо одноразової виплати ФОПам у розмірі 8 тис. грн (додатково з коштами з місцевих бюджетів). Добровільне “нульове” декларування доходів українців. Суть податкової амністії – держава «прощає» бізнесу колишні борги, наповнюючи державний бюджет.