KSG Agro створив штаб протидії коронавірусу на своєму свинокомплексі

0

KSG Agro створив штаб протидії коронавірусу на свинокомплексі в с. Нива Трудова Дніпропетровської області.

Про це повідомляє прес-служба агрохолдингу.

На базі підприємства «Стронг-Інвест», що входить до складу агрохолдингу KSG Agro створено оперативний штаб протидії коронавірусу. До його функцій входить надання практичної допомоги для профілактики коронавірусної інфекції співробітниками свинокомплексу, їхнім родинам, усім мешканцями села в період карантину, а також надання інформаційної та психологічної підтримки.

У зв’язку з пандемією СOVID-2019 та оголошеним в Україні карантином на свинокомплексі реалізуються додаткові заходи профілактики й протидії коронавірусу: особлива увага приділяється розосередженню співробітників на виробничих ділянках.

Увесь персонал свинокомплексу забезпечений захисними масками, без них неможливі транспортування та проходження санпропускнику.

Співробітники, які мають клінічні ознаки інфекції (підвищену температуру тіла, кашель, нездужання та ін.), до роботи не допускаються. Перед початком кожного нового робочого дня здійснюється клінічний огляд персоналу.

Усі заходи з протидії коронавірусу координуються оперативним штабом, до складу якого ввійшли співробітники й ветерани свинокомплексу. Також у штабі діє «гаряча лінія» (098) 134 14 54. Співробітники колл-центру надають необхідні консультації, організовують первинну медичну допомогу, записують до лікаря й організовують доставку хворих.

Завдяки діяльності оперативного штабу, усі співробітники свинокомплексу та їх родини вже забезпечені необхідною кількістю засобів індивідуального захисту, включаючи маски, дезінфектанти, одноразові рукавички та господарське мило. Протягом найближчих днів засоби захисту будуть поширюватися в с. Нива Трудова серед ветеранів свинокомплексу, одиноких пенсіонерів, багатодітних сімей, дітей-сиріт та соціально незахищених верств населення. На період карантину також буде організовано регулярне забезпечення жителів села продуктовими наборами.