Корпоративна реформа – серед ключових пріоритетів Уряду

0

Рух по впровадженню корпоративної реформи триває.

Про це під час Ukrainian Corporate Governance Online Forum «Корпоративне управління: Втрата суверенітету чи антидот корупції?». Розповіла заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді.

Як зазначила пані Світлана, продовження реформи корпоративного управління на підприємствах державної форми власності залишається ключовим пріоритетом, тож робота триває й попри виклики, серед яких глобальна пандемія COVID-19. Якісні зміни у функціонуванні державного сектору економіки важливі для створення більш ефективних, прибуткових та інвестиційно привабливих державних підприємств, котрі будуть працювати в умовах прозорості та незалежності від адміністративного тиску.

“Маю добру новину: сьогодні на засіданні Уряду було прийнято протокольне рішення приведення 15 найбільших державних підприємств до стандартів ОЕСР, а саме Керівних принципів щодо корпоративного врядування на підприємствах державної форми власності. Серед таких підприємств, на додачу до вже оголошених десяти, Уряд сьогодні визначив зокрема Оператора ГТС; ДАК «Автомобільні дороги України»; ПАТ «Аграрний фонд»; Поліграфкомбінат «Україна»; ДП «Украерорух»” – сказала заступниця.

Замміністерка додала, що найближчим часом Уряд погодить перелік компаній, які будуть передані для приватизації.