КОМПАНІЯ NEW HOLLAND НА ВИСТАВЦІ AGROTECH-2015: вражаючий стенд та дві важливі нагороди

0

Останніми вихідними березня у польському місті Кельце відбулася 21-а міжнародна виставка сільськогосподарських технологій AGROTECH, де були представлені найсучасніші сільськогосподарські машини.

Незважаючи на велику конкуренцію, стенд компанії New Holland приваблював своєю унікальною експозицією та неперевершеними атракціонами для відвідувачів. На цій виставці компанія New Holland представила 24 машини, серед яких був і трактор оновленої серії T7, серійне виробництво якої заплановано на вересень 2015 року.

Як завжди, бренд New Holland ще раз підтвердив своє беззаперечне лідерство у галузі сільськогосподарського машинобудування, отримавши перемогу над конкурентами у двох престижних номінаціях. Зернозбиральний комбайн CX 5080 виробництва NHC отримав Золоту медаль виставки AGROTECH за інноваційну систему обмолочення та очищення зерна, а трактор New Holland T8.420 із трансмісією Auto Command був визнаний «Машиною 2015 року» серед машин імпортного виробництва.

На додаток до представлених новинок та флагманських моделей стенд компанії New Holland був багатим ще й на розваги. Відвідувачі мали унікальну нагоду випробувати передові досягнення високих технологій, втілені в машинах New Holland, провівши тест-драйви у цілком безпечних умовах. Також гості, особливо молодь, могли випробувати себе в ролі менеджерів віртуального господарства та ознайомитися з функціональністю техніки New Holland у комп’ютерній грі «Farming Simulator 2015».

Нові дискові сошники на сівалках «Лемкен»

Віднедавна фірма «Лемкен» (Німеччина) почала оснащувати свої посівні комбінації Компакт-Солітер новою версією дискових сошників Optidisc із механічним регулюванням тиску.

Закріплені на паралелограмній підвісці сошники Optidisc посівної комбінації Компакт-Солітер точно розкладають насіння на однакову глибину навіть в умовах нерівного мікрорельєфу та на високій швидкості агрегата. Такий прогрес забезпечує незалежне налаштування тиску на сошник. Дотримання глибини відбувається завдяки розташованому позаду ролику контролю глибини, який ще й притискає насіння, гарантуючи добрий контакт із ґрунтом.

На відміну від попередніх дводискових сошників з гідравлічним регулюванням тиску, Optidisc M дає змогу 6-ступеневої зміни тиску з максимальним навантаженням – 45 кг. Регулювання відбувається безпосередньо на сошнику за допомогою висувної рукоятки та болта.

Окрім такого точного налаштування сошників, диски отримали нові підшипники, що не потребують змащування. Завдяки цьому суттєво скорочуються затрати часу на технічне обслуговування та підвищується продуктивність посівної техніки «Лемкен».

ЗАЛИШТЕ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here